Jump to content

śmierć 7 bliskich osób


beatom3
 Share

Recommended Posts

Witam,

ostatnio miałam dwa sny w których dowiedziałam się o smierci kogoś z rodziny.

 

Pierwszy: jestem u babci, tak jak w latach szkolnych jakbym spędzała wakacje razem z rodzeństwem ciotecznym i nie wiem skąd ale wiem że był wypadek, a w zasadzie 2 w jednym zgineli moi rodzice i brat w drugim mój chrzestny z żoną i synem. Rzmawiam z babcią o kosztach pogrzebu i całą organizacją, którą zajeła się siatra mamy i chrzestnego że trzeba jej będzie potem oddac pieniądze, na co odpowiadam, że całe szczeście, że ojciec miał zawsze jakiś zapas na koncie. Potem rozmawiam z siostrami ciotecznym( córkami chrzestnego), które podobnie jak ja sa spokojne, nie płaczą. Dopiero ich się pytam jak doszło do wypadku, czy wszyscy zgineli w jednym, na co odpowiadają, że nie, że były dwa różne wypadki tego samego dnia na tej samej trasie. Potem sobie przypominam, że w tym wypadku zginął mój młodszy brat i dopiero zaczynam płakać, przepraszam je za to ale dopiero zdałam sobie z tego sprawęom a one na to, że ich mam zawsze mówiła,że płacz oczyszcza duszę. dziwnym jest to, że wcale mi nie żal rodzców. Potem mam jakiś przebłysk jak dziewczyny kupują jakies ręczniki, jakby się niczym nie przejmowały.

 

Drugi: jestem u ciotki, tej co organizowała pogrzeb w śnie 1, jej córka mówi mi, że jej ojciec nie żyje. Znów pełem spokój z mojej strony. Potem przychodzi ciotka i mówi o śmierci meża i że jest jej bardzo przykro. Potem ja jej wspominam, że nie pójdę na pogrzeb bo ich nie lubię i , że koleżanka się na mnie obraziła bo nie poszłam na pogrzeb jej ojca jakiś czas wcześniej (co faktycznie miało miejsce, ale ja nie poszlam, na ten pogrzeb w realu dlatego, że byłam chora).

 

I to w zasadzie tyle. bardzo mnie dziwią tesny o smierci tym bardziej, że sa to sny z dwóch kolejnych dni. Po drugie jestem osobą bardzo płaczliwa i moja reakcja na tekie informacje jest bardzo dziwna, po trzecie, to ja w rodzinie "robię " za osobe organizującą wszystkie "imprezy" i dziwnym jest to, ze nie zajmuję się organizacją pogrzebu własnych rodziców.

 

prosze o interpretację bo bardzo mnie te sny niepokoją.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...