Jump to content
Lexia

Talizman miłości z różowym kwarcem

Recommended Posts

Lexia

Niedawno kupiłam talizman, który - według opisu - powinien spełniać życzenia i pomóc w zdobyciu miłości ukochanego.

Czy ktoś ma może taki talizman? Czy noszenie go ciągle przy sobie naprawdę coś daje? A może to tylko siła naszej wiary w ten przedmiot potrafi coś zmienić?

oto mój talizman:

12013048.jpg

Guest

To zazwyczaj jest wiara... Z jakiegoś powodu bardziej wierzymy w sile przedmiotów niż nasza własną....

inside1313

Czy ja wiem? Kryształy i kamienie charakteryzują się właściwym dla nich promieniowaniem, podobnie jak określone kształty...

Różowy kwarc ma... podobno... wzmacniać czakrę serca, stąd też większa otwartość na miłość.

Inna sprawa, że zwykły polny kamień może stać się magicznym, jeśli włożymy w niego odpowiednią ilość energii :)

Slawomir
To zazwyczaj jest wiara... Z jakiegoś powodu bardziej wierzymy w sile przedmiotów niż nasza własną....

Ja to widze troche inaczej - jako związek przyczynowo skutkowy a mianowicie:

Kwarc rózowy idealnie współpracuje z czakrą serca - współgra z jej wibracajmi, przez co efektywnie wpływa na jej rozwój, skoro ją "pobudzamy" emanujemy energią miłości na zewnątrz i przez to dajemy naszemu otoczeniu wyraźny znak ze jesteśmy zainteresowani "powazniejszą" relacją uczuciową, powoduje to baczniejsze zwrocenie uwagi osób przebywających w naszej obecności i wtym momencie "do zakochania jeden krok".

Czyli moim zdaniem kwarc różowy na talizman przyciagający miłość - jak najbardziej tak.

A na pytanie odnośnie tego że przecież nie kazdy widzi aurę i pobudzone czakry odpowiem że widzi je każdy ale nie każdego mózg tą informacje przepuszcza do świadomości ale podświadomość takie sygnały doskonale odbiera.

Pozdrawiam:

Sławomir

Lexia

Działa to tak samo w przypadku, kiedy chcemy zadziałać na osobę, która już kiedyś nas kochała, ale teraz z różnych względów jest inaczej?

Slawomir

Ciężko cos takiego ukierunkować na konkretną osobę ale oczywiście tego nie wyklucza. Dodatkowo nastawienie sie na jedną konkretną osobę odcina nas od szerszego spektrum zainteresowania innych osób a oto cyba ci nie chodziło. Otwierasz serce na miłośc to otwórz je na miłośc wszystkich osób.

Lexia

Ale w zasadzie, jeśli otwiera się serce na miłość, to niewykluczone, że w podświadomości tej konkretnej osoby też się coś zakoduje :)

inside1313

Może tak być... może też się zdarzyć, że dostrzeżesz coś innego... zupełnie gdzie indziej. Pobudzanie czakr zmienia poziom wibracji... dlatego "przyciągamy" do siebie ludzi i wydarzenia współgrających z danym poziomem... to, co nie pasuje do danego poziomu znika z orbity a pojawia się nowe... przeważnie lepsze...

JanJensen
Niedawno kupiłam talizman, który - według opisu - powinien spełniać życzenia i pomóc w zdobyciu miłości ukochanego.

Czy ktoś ma może taki talizman? Czy noszenie go ciągle przy sobie naprawdę coś daje? A może to tylko siła naszej wiary w ten przedmiot potrafi coś zmienić?

oto mój talizman:

12013048.jpg

A nie sądzisz, że nie warto traktować to dosłownie? Nie masz tu żadnego wzoru geometrycznego, masz intencje twórcy, wiarę własną, kwarc różowy, który podziała na Twoje emocje i uczucia ale wcale nie musi prowadzić do znalezienie ukochanej osoby. No i srebro też pomaga. Da Ci tyle na ile pozwolisz. Przecież i tak, nawet gdyby jakimś cudem talizman" podrzucił Ci 100 książąt z bajki" to i tak Ty podejmiesz decyzje, czy któryś jest wart Twojej uwagi.

Lexia

Owszem, mój wybór, ale chyba dzięki temu talizmanowi, a może przede wszystkim własnej wierze w to, człowiek bardziej się bardziej otwiera na pewne sprawy :).