Skocz do zawartości

Szept dziewczyny i zimno


Publicysta

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem sen dość dziwny , bo wydawało mi się w nim , ze nie śpię.. chociaż to nie był sen bardziej wyglądał mi na koszmar. Mianowicie śniło mi się , ze nie śpię (albo naprawdę nie spałem nie wiem ciężko mi to w tym monecie stwierdzić) przerzuciłem się w nim na bok na łózko plecami do pokoju. I Usłyszałem szept dziewczyny w której od dłuższego czasu się kocham. Śniło mi się , ze coś do mnie szeptała ale nie w ucho tak jakbym słyszał jej szept w oddali (nie pamiętam co szeptała ale nie było to nic strasznego ani nie miłego.. coś innego dziwnego) gdy skończyła szeptać nagle zrobiło mi się okropnie zimno na całym ciele jakbym wyszedł na dwór w bardzo wietrzną noc. i to zimno coraz bardziej postępowało aż w pewnym momencie nie mogłem się ruszyć. zacząłem sobie powtarzać otwórz oczy otwórz oczy ale nadal nie mogłem tego zrobić a zimno ciągle postępowało było mi coraz zimniej w końcu udało mi się poruszyć nogą i odwrócić się na drugi bok co najciekawsze gdy otworzyłem oczy było mi autentycznie zimno. Ale nie czułem strachu bardzo szybko się uspokoiłem ... Bardzo rzadko miewam koszmary wręcz praktycznie nigdy ( w całym życiu miałem może ze 4) Dlatego postanowiłem sprawdzić a raczej zapytać was co on może oznaczać tym bardziej , ze dotyczy on w pewien sposób jej.

 

Powiem coś o sytuacji. Otóż dziewczyna w której się zakochałem i która dzisiaj we snie do mnie szeptała była do niedawna dziewczyna mojego najlepszego przyjaciela. Tenże przyjaciel okradł ja na kasę (wcześniej ją okłamywał zdradzał i traktował jak szmatę.) bo tym jak okradł jej z wypłaty ( tak zabrał jej całą wypłatę razem z karta do bankomatu) stwierdziął wiec ,zę pomiedzy nimi koniec. Postanowiłem wiec wykorzystać tą okazje i zacząłem sie z nią spotykać co nie bardzo spodobało się dla mojego byłego przyjaciela. Teraz zachowuje sie jak psychpata. grozi mi , zę mnei zabije itp ją caly czas nęka o spotkania itp. zachowuje sie jak postrzelany człowiek. Zanim przysnił mi sie ten sen był u mnie pod klatką i do mnie dzwonił. jendka nie odebrałem domofonu następnie patrzył się przez grupę kilka minut w moje ono jak jakiś świr. Moze to mieć jakiś związek z tym snem>? nie powiem boje się trochę tego gościa bo niezły z niego psychol gotów jeszcze zrobić coś mi albo nie daj boże jej.( już wolałbym zęby mi coś zrobił.) Nie wierze za bardzo w znaczenia snów ale teraz to dla mnie sytuacja wyjątkowa.

 

Proszę o poważne potraktowanie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie szukałbym znaczenia tego snu bo to porostu reakcja na obecną sytuację. Ten "atak" zimna w nocy to poprostu inna forma lęku przed zagrożeniem. Co ciekawsze twoja podświadomość poszła troche na skróty bo szept dziewczyny przyporzadkowała do sytuacji lekowej czyli skracając jeszcze bardziej - dziewczyna = zagrożenie. Nie jest to sen proroczy a twój "kumpel" pewnie ma nadzieje że skruszony swoim postępowaniem pozwolisz mu się naciagnąć na pożyczkę jakiejś kwoty na wieczne oddanie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...