Jump to content

koniec świata


dzohana

Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj śnił mi się "koniec świata' tzn. może nie do końca. Wyglądało to tak, że wyszłam z psem gdzieś pochodzić...i nagle niebo zrobiło się czarne, błyskało grzmiało...ludzie uciekali.

Nie wiem czemu ale zamiast uciekać w tą samą stronę co ludzie uciekali pies ciągnął mnie wręcz w przeciwną stronę tak jakbym miała zobaczyć z bliska jak to będzie wyglądało. Pamiętam, jak patrzałam się na jakiś kościoł<?> bynajmniej tak ten budynek przypominał kształtem a nad nim ogromne pioruny...jakby ten budynek gromadził swoje całe zniszczenie.

Następnie pamiętam jak się schroniłam w szkole podstawowej do której chodziłam, koło sali gimnastycznej z moją dobrą koleżanką z którą znam się od dzieciństwa.[ obie mamy po 18 lat] oraz z psem.

Również pamiętam sytuację w której był pokazany mężczyzna w średnim wieku który chciał zdobyć pożyczenie dla swoich dzieci i żony, i wyszedł ze schronu na zewnątrz pomimo że dział się chaos.Niestety nie zdążył uciec przed piorunem i zginął, ale co dziwne pioruny te miały dziwną moc bo człowiek znikał powoli i jakby był coś w stylu zombie...promieniowali białym światłem.

Pamiętam, że mnie goniły te dzieci ale zdołałam uciec.

Również był taki moty w śnie , że gdy schroniłam się z koleżanka koło tej sali gimnastycznej słyszałam ludzi przed drzwami więc uchyliłam je i zobaczyłam z 4 ludzi..azjatów. Pamiętam, że była to dobra wspierająca atmosfera.

Przepraszam, jeśli zbyt chaotycznie opisałam ten sen ale tylko tyle pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...