Jump to content

biale koło miedzy brwiami

chinol1
 Share

Recommended Posts

wiec tak jak w temacie czasem gdy leze czasem przed snem widze takie koło miedzy brwiami nie jest ono pelne tylko tak jakby samo jego obramowanie jest biale. do tego dodam ze jakos ostatnio zaczeło.... nie wiem jak to opisac, obracac sie zgodnie z ruchem wskazowek zegara, pulsowac czasem mam uczucie jakby chcialo mi leb rozerwac....jesli macie cos podobnego albo wiecie co to jest to help

To może być wiele rzeczy, jak to zresztą w życiu bywa :P

Może Ci się przeczyszczać 3 oko, albo aktywować... kto wie ;] Poczekaj chwile, po jakimś czasie ( myślę ze parę dni ) powinno się uspokoić i wtedy sie okaże czy to bylo zwykle oczyszczanie czy jakiegoś tam stopnia aktywacja tej czakry.

...do tego dodam ze jak sie w kogos wpatrze to obraz robi sie jakis dziwny nie wiem jak to opisac jakby reszta zamierala widze tylko ta osobe ale nie tak normalnie tak inaczej. od pewnego czasu zaczolem medytacje, mialem pare swiadomych snow, aaa i jeszcze bym zapomnial jakos z miesiac temu mialem dziwne zdarzenie otóż gdy spalem a raczej bylem na w pol przytomny slyszalem muzyke melodie nie potrafie opisac tego co czulem wtedy mialem tak dwa razy. a to wszystko sie zaczelo jak sadze po tym jak byl u mnie moj śp. znajomy wtedy zaczolem co chwile spotykac godziny np. 20 20 ,14 14 a potem to juz opisywalem....