Skocz do zawartości

Zadawanie pytań przed snem


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie dotyczące zadawania pytań przed snem. Otóż zadałam kilka pytań przed snem i otrzymałam odpowiedź,ale każdej nocy zadawałam tylko jedno. Czy jednej nocy można zadać więcej pytań? I czy pytanie musi być zwięźle,prawidłowo ułożone czy wystarczy że sami będziemy wiedzieć o co chodzi. Bo na razie z ułożeniem pytań nie miałam problemu,ale teraz mam dylemat bo nie wiem za bardzo jak się spytać o uczucie drugiej osoby tzn. co będzie czuć do mnie za miesiąc i czy w ogóle ma sens nasza znajomość.

Dziękuję i Pozdrawiam

Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednej nocy można zadać więcej pytań? I czy pytanie musi być zwięźle,prawidłowo ułożone czy wystarczy że sami będziemy wiedzieć o co chodzi

Sprawdź sama :) Nie możesz po prostu wypróbować jak to jest zadać kilka pytań i jakie będziesz miała efekty?

 

teraz mam dylemat bo nie wiem za bardzo jak się spytać o uczucie drugiej osoby tzn. co będzie czuć do mnie za miesiąc i czy w ogóle ma sens nasza znajomość.

Ale czy to na pewno jest dobra droga? Wydaje mi się, że dzięki snom możemy poznawać samych siebie i to raczej Ciebie samą mogą nakierować i dać Ci odpowiedź na to jak TY się powinnaś zachować, co TY do niego czujesz itp. Wydaje mi się natomiast, że szukanie w snach informacji typu "jak ktoś się będzie zachować za miesiąc" jest z góry skazane na niepowodzenie, bo rzeczywistośc się ciągle zmienia. To ja nie wiem jak ja się będę zachowywać na miesiąc. Jaką mogę mieć gwarancję, że moje sny w jakiś cudowny sposób oznajmią mi jak ktoś mnie potraktuje za miesiąc? Poza tym - samych siebie często nie znamy, to czemu akurat mielibyśmy z cudowną trafnością odczytać we śnie czyjeś uczucie? Chociaż owszem, czasem się zdarza :) Ale czasem. Nie warto moim zdaniem na tym polegać jak na czymś co na pewno się stanie. Równie dobrze możesz rzucić monetą w ramach wróżby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak LoonyM. ma rację,ja dodam od siebie ze swojego doświadczenia wiem że sny ,powiedziałbyum to nasz osobisty wewnętrzny psychoterapeuta ,który za pomocą symboli sennych ,ukazywanych nam w naszych marzeniach jak śnimy ,oczyszcza naszą psychikę czyli leczy nas całościowo ,najpierw sen dociera do podświadomej sfery Psychiki ,następnie jak już zrozumiemy przekaz zawarty w symbolice marzenia sennego,znaczy że jesteśmy uleczeni na tym poziomie ,i analogicznie ,czym głębiej wchodzimy w obszar psychiki -podświadomości ,tym wyższy poziom zrozumienia osiągamy (czyt. jesteśmy na Wyższym Pozimie Świadomości "Duchowej ") ,jeśli oczyściła się nasza podświadoma sfera naszej psychiki ,tym samym poznaliśmy lepiej samych siebie i jesteśmy gotowi by bezpiecznie wkroczyć w najgłębszą warstwę psychiki czyli "Nieświadomość Zbiorową "- Królestwo Archetypów (Bóg,Bogowie ,Boginie ,Anioły,Demony ,Szatan ,Diabeł ,itp .) ,natomiast symbolikę senną możemy spotykać w życiu codziennym ,oraz mamy nieraz cudowne wizje oraz mistyczne doznania czy stany uniesienia ,a wszystko są to doznania z najgłębszej warstwy naszej psychiki ,czyli nas samych " z Nieświadomości Indywidualnej a następnie Zbiorowej "

Ponieważ z wszystkimi ludźmi na Ziemi łączy nas psychiczna więź ,lecz nie wszyscy niestety są Świadomi Nieświadomości Zbiorowej ,czyli są Nieświadomi (Duchowo znaczy Psychicznie)

I z tąd doznania które przychodzą nieraz do głowy ,a my ich dokładnie nie rozumiemy "z kąd ? po co ? dlaczego ? .

 

I taka ważna rzecz nasunęła mi się na myśl/przyszła mi do głowy - Alkochol przyśpiesza nieświadomie ten proces - znaczy że jesteśmy go przeważnie Nieświadomi i tego co wydobywa się z głębi psychiki na powierzchnię Świadomości ,i mamy szybszy kontakt z Głebszą Nieświadomą sferą psychiki "Archetypami".

 

Podsumowaniem niech będą słowa Hermesa Trismegistosa "Jak na górze ,tak i na dole " lub sens słów Chrześcijańskiej modlitwy Ojcze nasz ... bądź wola twoja... jako w Niebie ,tak i niech będzie na Ziemi.

Edytowane przez Pit
Dopisałem ,bo coś wyszło z głębi mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...