Jump to content

"Zjawiska paranormale" w mierzalnym układzie odniesienia.


ASMODAT

Recommended Posts

1* Czy możliwe jest w jakikolwiek sposób odnotować za pomocą znanych współczesnej nauce przyżądów pomaiarowych (nie chodzi o ludzki umysł tylko np: częstotliwościomież etc.) jakiekolwiek tzw. zjawiska paranormalne, obecność istot których byt zajduje się w naszej czasoprzestrzeni itp. ???

 

2* Czy kiedykolwiek potwierdzono i odnotowano w jakikolwiek sposób, jakiekolwiek fluktuacje wywołane przez byt ? (nie chodzi mi o rzekome śmieszne "nagrania" głosów itp. bzdury które znaleźc można na YT)

Link to comment
Share on other sites

1. Nie.

2. Nie wiem.

 

Ale byłoby możliwe udowodnić działanie magii, tylko że naukowcy nigdy tego nie próbowali ani nie zamierzają, bo wystarczają im ich dogmaty, że magii nie ma i już. Imperial Arts, znany praktyk Goecji, przeprowadził kilka prób aby sprawdzić moc demonów w sposób możliwie jak najbardziej defnitywny. Na przykład kazał demonowi spowodować trzęsienie ziemi w konkretnej miejscowości, w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej sile (6.6). I tak się stało, udokumentowano trzęsienie ziemi w tamtym mieście: przed ratuszem otworzyła się ziemia wypluwając parę i siarkę, 40 budynków zostało uszkodzonych, dwóch ludzi zginęło. Jednak aby taki eksperyment udokumentować potrzebna byłaby współpraca z jakimś oficjalnym i uznanym środowiskiem badawczym.

Link to comment
Share on other sites

Boję się tylko że owe "działanie magii" działa na zasadzie siły perswazji, "siły boskiej" tak jak to ujął M.Anioł we freskach gdzie Bóg i inne byty opisał w formie ludzkiego mózgu... jakoby ezo-sfera istniała tylko w naszej głowie i nigdzie indziej... a własnie takie działanie nie bardzo odnosiło by się do tematu gdzie poszukuję mieżalnej skali, punktu zaczepu, gdzie mógłbym zacząć poszukiwania.

 

bo na razie mam przypadki:

1* Nasze zmysły stymulowane pracą jednego z organów pobudzonego poprzez działanie X wytwarzają imaginację której obecność można zbadać gdyż nasze zmysły w silny sposób oddziałują na przestrzeń w postci X (np: fali) w określonej jednostce czasu co wiąże się z 2*.

2* Ilość błędów (fluktuacji) opisu obiektu rośnie proporcjonalnie w stosunku do pobudzenia obiektu za pomocą zmysłów i czynności, które nie mają natury fizycznej.

Edited by ASMODAT
Link to comment
Share on other sites

Dowód na istnienie magii najłatwije znaleśc w budowie naszego oka i obrazów jakie sie tworzą na siatkówce są odwrócone a jednak widzimy normalnie. Cała magia jest w nas w naszym mózgu to on decyduje o tym co widzimy. 90% wiadomości jakie docieraja do nas ze zmysłu wzroku jest wycinana i retuszowana gdyż nasz mózg uważa je za niepotrzebne lub niebezpieczne. Widzenie aury, widzenie bytów duchowych, i wile innych informacji jest wyrzucane bo są nam zbyteczne co powoduje zawężenie naszej precepcji a "przywrócenie" naszych naturalnych zdolności wymaga długotrwałej pracy z naszym mózgiem za pomoca medytacji i innych sposbów dotarcia do podświadomości.

Czyż to nie jest magia ze nasz własny organ tak nas ogranicza. Jeżeli posiądziesz władze nad nim będziesz mógł robic wszystko i twarde dowody nie będa ci do niczego potrzebne bo sam będziesz chodzacycm dowodem na istnienie niezbadanego.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dowód to swoją drogą. Mało sprecyzowałem, ale rzecz tyczy się właśnie określenia miary, precyzji w opisie "zjawisk umysłu" jak silne i czy wogóle są oddziaływania na dotychczas poznaną strukturę pozazmysłową czyli fizyczne obiekty, zdażenia losowe itp. (Np.: Związek między ważnym dla ludzkości zdażeniem a różnicą w wypadaniu orła i reszki.... i tutaj np.: przywoływanie bytów (komunikacja z na pozór niewidocznymi skupiskami / skupiskiem obiektów zawierających dane i mogących wpływać na fluktuacje) przez umysł i wpływ owych czynności na inne zdarzenia). Tak jak w fizyce dajmy na to prawa Newtona można zbadać tak na 100% można określić zaburzenia wywoływane przez mózg, ich wartość, kierunek, natężenie itd... tu jest pies pogrzebany - odpowiednie przeprowadzenie doświadczenia.

 

Np.: Tu jest własnie potrzeba pomoc kogoś kto się zna na pewnych czynnościach -> medytacja, inkantacja nad kostką do gry, programem losującym różnica w otrzymywaniu wyników w układnie zamkniętym (taka operacja nad obiektem by czynniki i zdażenia zewnętrzne nie miały na niego wplywu) - izolowanym.

 

No poleciałem trochę za daleko ze zbyt skąplikowanym doświadczeniem ale na pewno da się znaleść coś prostszego, coś gdzie można by zacząć szukać związku. Więź między światem w naszej głowie a rzeczywistym.

Edited by ASMODAT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...