Skocz do zawartości

nawracajacy sen..


carolla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jestem tu nowa ale od razu przeje do konkretów..

Już któryś raz z kolei śni mi się sytuacja, w której dowiaduje sie, że mam malutkie dziecko (niemowle) i wszystko ladnie, pieknie, ale jak zaglądam do tego dziecko ono jest lalką! poprostu moje dziecko zamienia sie w lalke, jak na nie patrze ... zaznaczam, ze nie mamy jeszcze dzieci.. bardzo dziekuje za pomoc bo mnie strasznie nurtuje co ten sen moze znaczyc..

mam tez inny sen, ze uciekam przed tornadem i budze sie zmeczona i niewyspana..

dziekuje jeszcze raz, pozdrawiam i życze wesolych świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, właściwie nie podałaś żadnych skojarzeń, oprócz tego, że nie macie jeszcze dzieci, więc mogę się mylić, ale moim zdaniem sen pokazuje Twój konflikt wewnętrzny apropo chęci posiadania dziecka, wynika on z Twojego lęku i niechęci do swoich dziecięcych potrzeb, pragnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 24 lata

dziekuje za czesciowa interpretacje..

uwielbiam dzieci i z wzajemnoscia, ale swojego nie mam.. nie koniecznie dlatego ze nie chce.. mamy z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli do mojego pytania dodamy twoja wypowiedź odnośnie dzieci w twoim życiu to interpretację mamy gotową.

Ale jest jedna pocieszająca rzecz w twoich snach a mianowicie symbol dziecięcego łóżeczka- jest to symbol oczekiwania ale tego radosnego- to radośc tego, że łóżeczko jest przeznaczone dla konkretnego dziecka. Łóżeczko już jest, czeka, a dziecko ma sie w nim pojawić lada moment, narazie jest w nim lalka - dziecięca zabawka - imitacja dziecka ale jak dziewczynka bawi sie lalkami przygotowując się do przyszłego macierzyństwa tak twoje łózeczko czeka aż lalka pójdzie w kąt a w łóżeczku będzie leżeć twoje jak najbardziej realne dziecko.

Głowa do góry będzie dobrze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo, zobaczymy czy to sie spełni bo juz chwilami tracę siły.. prosze mi jeszcze powiedzieć, jeżeli mogę prosić, co oznacza goniące mnie tornado? :/ chowam się w przeróżnych miejscach a ono wciąż mnie goni.. budzę się czasami nawet spłakana albo zmęczona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado to taka duża trąba powietrzna czyli cos co kręci się w okół własnej osi to jest poprostu wizualizacja twoich lęków, kręcisz się cały czas wokół tych zamych problemów, twoich problemów, czasem takie sprawy należy poprostu przepracować racjonlnie rozkładając je na czynniki pierwsze to co warte zachodu wykonać i zapomnieć ato co jest drobnostkami "wyrzucić" i po lękach.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by sie wszystko zgadzało .. mam kilka spraw które 'wałkuje" od kilku lat.. musze się wziąć za siebie i po zakańczać je.

BARDZO dziękuję, czuję się spokojniejsza :)

Pozdrawiam,

Caroll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...