Skocz do zawartości

egzorcyzm, jaskinia, walka z harpiami i gryfami, mieszkanie


mkay2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:-)

 

Jakieś 2 tygodnie temu miałem dziwny sen. Składał się z 2 części.

 

Pierwsza część składała się z przeprowadzania egzorcyzmu nieopodal kościoła. Przeprowadzałem egzorcyzm, ubrany byłem i egorcyzmowany w białe szaty. Koleś, na którym przeprowadzałem egzrocyzm był inny, w znaczeniu: w jego oczach i na ustach widziałem początek jakieś dziwnej czarnej czeluści. Ten koleś leżał na łóżko, które podsunął mi jeden koleś w bieli. Na egzorcyzmowanym kolesiu położyłem medalik świętego Benedykta (http://www.benedyktyni.pl/medalik.htm) i nagle koleś zaczął krzyczeć. To jest pierwsza część snu.

 

Druga część snu polegała na tym, że walcze z jakimiś harpiami i gryfami w jaskini. Co jakiś czas przechodze z jaskini do mieszkania swego. Za każdym razem, kiedy się przenoszę widzę jakąś walke. Zaczyna się sen jak walcze z harpią w jaskini potem widze swe mieszkanie a za oknem widze jak ludzie walczą z gryfem. Słyszałem odgłosy: "zabijcie go, dobijcie go". Po raz kolejny przeniosłem się do jaskini i patrzę jak uciekam przed harpiami. w ciemnościach. Kiedy mnie dopadły to się już obudziłem.

 

Proszę o intepretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj mkay2,

 

Twój Sen mnie zaintrygował. Mam pytanie- czy ostatnio nie masz poczucia, że musisz się z czegoś oczyścić cos w sobie zmienić? Mam dziwne przeczucie, że możesz toczyć walkę na płaszczyźnie duchowej z sobą.

Prosze jakodpowiesz na to pytanie będę mogła lepiej Twój sen zrozumiec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilia22 jeśli chodzi o pczucia to raczej nie mam, aczkolwiek, patrząc z drugiej strony, patrzac sie na szczegóły to możesz mieć rację, aczkolwiek domyśliłem się, że chodzi o moją walkę. Domyślam się znaczeń :-) :grin: :grin: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

mkay2,

 

To super,że sie domyslasz. Czyli stawiasz na walkę? Widzisz wg mnie ten sen mowi o twej lwalce ale daje tez Tobie pewną możliwość. :wink:

Oczyszczenia z penych osób:) I Ty już wiesz o co chodzi.;-)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę, ale proszę mkay2, rozwiej moje wątpliwości powiedz, czy nie grałeś czasem ostatnio w jakieś MMO pokroju World of Warcraft? (to tak odnośnie tej drugiej części snu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...