Jump to content

egzorcyzm, jaskinia, walka z harpiami i gryfami, mieszkanie


mkay2
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie:-)

 

Jakieś 2 tygodnie temu miałem dziwny sen. Składał się z 2 części.

 

Pierwsza część składała się z przeprowadzania egzorcyzmu nieopodal kościoła. Przeprowadzałem egzorcyzm, ubrany byłem i egorcyzmowany w białe szaty. Koleś, na którym przeprowadzałem egzrocyzm był inny, w znaczeniu: w jego oczach i na ustach widziałem początek jakieś dziwnej czarnej czeluści. Ten koleś leżał na łóżko, które podsunął mi jeden koleś w bieli. Na egzorcyzmowanym kolesiu położyłem medalik świętego Benedykta (http://www.benedyktyni.pl/medalik.htm) i nagle koleś zaczął krzyczeć. To jest pierwsza część snu.

 

Druga część snu polegała na tym, że walcze z jakimiś harpiami i gryfami w jaskini. Co jakiś czas przechodze z jaskini do mieszkania swego. Za każdym razem, kiedy się przenoszę widzę jakąś walke. Zaczyna się sen jak walcze z harpią w jaskini potem widze swe mieszkanie a za oknem widze jak ludzie walczą z gryfem. Słyszałem odgłosy: "zabijcie go, dobijcie go". Po raz kolejny przeniosłem się do jaskini i patrzę jak uciekam przed harpiami. w ciemnościach. Kiedy mnie dopadły to się już obudziłem.

 

Proszę o intepretacje

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj mkay2,

 

Twój Sen mnie zaintrygował. Mam pytanie- czy ostatnio nie masz poczucia, że musisz się z czegoś oczyścić cos w sobie zmienić? Mam dziwne przeczucie, że możesz toczyć walkę na płaszczyźnie duchowej z sobą.

Prosze jakodpowiesz na to pytanie będę mogła lepiej Twój sen zrozumiec.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Vanilia22 jeśli chodzi o pczucia to raczej nie mam, aczkolwiek, patrząc z drugiej strony, patrzac sie na szczegóły to możesz mieć rację, aczkolwiek domyśliłem się, że chodzi o moją walkę. Domyślam się znaczeń :-) :grin: :grin: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

mkay2,

 

To super,że sie domyslasz. Czyli stawiasz na walkę? Widzisz wg mnie ten sen mowi o twej lwalce ale daje tez Tobie pewną możliwość. :wink:

Oczyszczenia z penych osób:) I Ty już wiesz o co chodzi.;-)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że się wtrącę, ale proszę mkay2, rozwiej moje wątpliwości powiedz, czy nie grałeś czasem ostatnio w jakieś MMO pokroju World of Warcraft? (to tak odnośnie tej drugiej części snu)

Link to comment
Share on other sites

Sephira, nie grywam w World of Warcraft, uważam, że ta gra jest dla osób, którym się kompletnie nudzi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...