Skocz do zawartości

kolczyk, jezyk, rana


nh00

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

snilo mi sie, ze moj kolczyk w jezyku zostal pochloniety przez jezyk. meczylam sie i meczylam, az w koncu udalo mi sie go powoli wypchnac. dokladnie to tak, ze gorna kulka lekko wystawala i byla przedzielona na pol jakas nitka z jezyka, nie wiem, jak to sie po polsku nazywa;p staralam sie dalej, ale kolczyk pekl. byl taki dziwny bo jedna polowa pretu byla wieksza od drugiej.. chcialam isc do piercera, by mi zalozyl nowy, ale nie bylo czasu. minal dzien i dalej szukalam piercera. strasznie sie balam, ze mi dziurka zarosnie, ze bede musiala sie kluc od nowa, przechodzic znowu przez ten bol i tracic kase. ale z drugiej strony stwierdzilam, ze moze nastepnym razem ladniej mi przekluje. co dziwne, mimo ze nie mialam kolczyka to go czulam. a rana po nim byla obrzydliwa. duza dziura, a on dolu jakas wielka zolta plama. moja kumpele to obrzydzilo az, ale ja sie nie przejmowalam..

 

z gory wielkie dzieki za interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nh00, sądzę, że może okazać się, że w najbliższym czasie Twoja wizja i postrzeganie świata ulegną zmianie. Może nie drastycznej - ale zmianie.

Coś, co do tej pory było dla Ciebie ważnym może przysporzyć Ci wiele przykrych chwil i stać się niezrozumiałym. Sądzę, że powinnaś teraz wszystko przemyślać po dwa razy i wyciągać chłodne wnioski - nie pod wpływem chwili, impulsu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...