Jump to content

interpretacja prośba


robaczek:)

Recommended Posts

Wibracja związku 7 z 16

 

7 to wibracja duchowa, jest to związek karmiczny w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Jeśli nie wystąpi głęboka więź uczuciowa, porozumienie dusz, a nie tylko porozumienie intelektów i ciał, to taki związek nie jest w stanie przetrwać.

Jeśli właśnie wchodzi na taki wyższy filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem, jeśli związek zaczyna być związkiem głęboko duchowym, wtedy jak najbardziej ma rację bytu, ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie.

Wibracja 16 jest szczególna jeśli chodzi o 7, bo tu jest karma związków, więc w tym momencie dokładnie pokazane jest, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpadnie. To też taka informacja, że taki związek obłożony karma związków jest związkiem gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni.

Często wibracja 16 jako wspólny układ związku wskazuje na cel poczęcia dzieci, czyli dwoje ludzi łączy się po to, aby stworzyć odpowiednie warunki dla duszyczek, które właśnie w takiej rodzinie muszą przyjść, które muszą doświadczyć, bo bardzo często związki te rozpadają się dają przykład w otoczeniu dzieciom, że można inaczej niż ogólnie zostało przyjęte. W takich związkach często przy rozpadzie dominuje jako przewodnia myśl - jest coś ważniejszego niż tylko ambicje.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...