Skocz do zawartości

Rozkład plus sen


PanDemoniusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na snach nie do końca się znam, jedynie pobieżnie, więc zrobiłem rozkład do danego pytania. Wybaczcie formę, to z rozmowy na gg.

Sen:

jak zasnelam to mialam jeden sen, ktory sie caly czas powtarzal dopoki czegos w nim nie zmienilam

a konkretnie chodzilo o to, ze szlam do jakiegos chlopaka zeby z nim porozmawiac i albo nie bylo go w domu a jak byl, to szlismy do lozka -.-"

i po tym akcencie wszystko bylo od poczatku

i tak kilka razy

w koncu jak za ktoryms tam razem odmowilam mu to sen sie jakby skonczyl

przez chwile mialam takie dziwne uczucie radosci, zadowolenia z siebie i w ogole

potem znalazlam sie w samochodzie i paliłam fajke razem z moja matka

wiec cos czego nigdy bym nie zrobila

niecierpie jak ktos pali w samochodzie

moja mama wcale nie pali

a juz tym bardziej ze mna

niewiem zbytnio o co chodzilo -.-

 

Rozkład: Algiz, Ansuz, Hagala, na podsumowanie Wunjo

Moje tłumaczenie:

 

wygląda to tak że jakoś wewnętrznie czujesz się zaplątana w łańcuch tych samych schematów, jak sądze o związki chodzi, ale mozę też oznaczać ogólnie kontakty z ludźmi

mówiąc oględnie - albo nic nie wychodzi ze znajomości, albo ktoś chce Cie wykożystać

teraz, albo chcesz już, albo sama z siebie zaczniesz otwierać się bardziej i mówić czego sama chcesz/potrzebujesz

sama przemiana będzie dosć nieprzyjemna, nawet moze być bolesna, bo zmieni się sporo nawyków, może też ludzie sie zdziwią i zrażą (możliwe że przemiana już zachodzi zresztą)\

jednak przełamiesz schemat i co ważniejsze - osiagniesz nieco więcej szczęścia niż teraz, możliwe że też przyjaciela/kogoś bliskiego kto Ci pomoże

ostatecznie, będzie pozytywnie, jesteś w tej chwili jakby "pod ochroną"

 

Raz jeszcze, wybaczcie formę, zwracałem się bezpośrednio do niej i wolałem trzmać się dość zwięźle. Wasze mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...