Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pilną interpretację snu pomocy !!!


Ana19851994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Ania. Ostatnio miałam dość dziwny sen który nie daje mi spokoju .Zdarzenia były dość spójne ale z bliższego punktu widzenia nierealne i wyolbrzymione. Otóż śnił mi się mecz koszykówki ja i jeszcze kilka innych moich znajomych kibicowałyśmy

ale co dziwne nie na trybunach tylko stałyśmy pod koszem i opierałyśmy się o ścianę.Nagle jeden z koszykarzy (znam go z widzenia z reala ze szkoły) wpadł na moja koleżankę uderzył ją w ramię ale potem przeprosił ona zmieszana odp że nic nie szkodzi .Następnie sen jakby się urywa i przenoszę się do jakiejś sali bardziej piwniczki bo jest tam ciemno a ściany pokryte są drewnianymi akcentami te pomieszczenie kojarzy mi się coś ze stajnia jest tam w każdym razie bardzo ponuro. Na środku tego pomieszczenia stoi łóżku jest duże ma metalowe pręty w białym kolorze. Na łóżku leży ten chłopak który potrącił koleżankę podczas meczu . (Chciałam jeszcze wtrącić że podoba mi się w rzeczywistości ) Czuje za sobą czyjąś obecność odwracam się i widzę moja mamę nie odzywa się do mnie stoi cały czas za mną .Podchodzę do tego łóżka on na nim leży i nagle dostaje jakby wizje nie wiem to strasznie dziwne ale w śnie miałam przed oczami obraz jakiegoś pomieszczenie i on nagle zaczyna mówić ze leży tutaj bo miał nie szczęśliwy wypadek spadł z jakichś mat czy coś go zgniotło nie pamiętam dokładnie . I przybliża się do mnie i pokazuje swoja twarz jest taka jak zwykle piękna ,ale nagle zaczyna mówić ze ona tez uległa wypadkowi i ni z tąd ni znikąd w jego lewym policzku wyrasta ogromna napuchnięta buła . Potem żali się mi ze stracił czucie w nogach . Ja w śnie klękam to dla mnie jest strasznie nie zrozumiałe ale kolana mi się uginają i odkrywam jego mu pościel wiedzę nogi. Czuje straszny żal ale pomieszany z miłością i troską do niego nie umiem tego wytłumaczyć ale to uczucie przepełnia całą mnie .To bardzo silne emocje.Mam ochotę go całować pocieszać tulić nagle przypominam sobie o obecności mamy . Ona klęczy za mną nie odzywa się w ogóle co jest dla mnie strasznie dziwne nagle ja tule się do jego nóg i zaczynam je delikatnie gładzić i myślę sobie jak on będzie grał on kocha kosza i pytam go czy coś czuje (czy odzyskał czucie ) na to on mi odpowiada z uśmiechem że tak . Dziwny se nie powiem ale jeśli ktoś mógłby bardzo proszę o pomoc w jego interpretacji!!!!!:tuptup_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...