Jump to content

Oglądanie miejsca w reczywistości i w śnie


Guest Astra_

Recommended Posts

Witam

Wczoraj byłam na pewnej ulicy w swojej miejscowości, którą musiałam po prostu zobaczyć. Gdzie jest? Jaki jest rozkład budynków itd.

Dziś śniło mi się że byłam oglądać tą ulicę ale była ona inna niż w rzeczywistości. Budynek który mnie konkretnie interesował był taki dziwny ale ładny przypominający trochę jak by ten krzywy domek w Trójmieście. I był w ładnych pastelowych kolorach głównie róż z żółtym. Wydaje mi się że gdzieś obok tego bloku stała jakaś fontanna lub oczko wodne. Ja jechałam samochodem po tej ulicy i przyglądałam się przez szybę ale jako pasażer. Nie wiem kto prowadził. Po tym pamiętam jeszcze taki epizod że ktoś dzwonił do moich drzwi a ja nie otworzyłam.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sen ten wskazuje na rozdarcie między oczekiwaniami a rzeczywistością, to co obecnie Cię otacza jest przewidywalne, proste i raczej surowe i jesteś tym zmęczona, brak poczucia stabilizacji i ciągłe wewnętrzne obawy.

Natomiast Twoje oczekiwania otwierają Cię na świat pełen romantyzmu, ciepła na coś irracjonalnego, chcesz zmian, albo wręcz ich pragniesz, ale nie dopuszczasz do siebie myśli,że mogłyby być inne, aniżeli tego oczekujesz.Ten świat Twoich wyobrażeń Twoich marzeń jest troszkę przybrany smutkiem.

Co do drzwi wygląda to tak, że chciałabyś je otworzyć, ale boisz się,że za nimi będzie ktoś zupełnie inny w efekcie tkwisz w tym, co jest.

Przestań być obserwatorem swojego życia, po prostu zacznij żyć, odblokuj się, bo za tymi drzwiami stoi właśnie ten ktoś na kogo czekasz, ale jeszcze o tym nie wiesz:)

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...