Jump to content

Interpretacja, jak to wyglada?


niebiesk0

Recommended Posts

Witam was wszystkich,

 

Od niedawna jestem razem z pewnym chlopakiem, dogadujemy sie swietnie, nawet patrzac na pierwszy rzut oka jezeli chodzi o nasze drogi zycia, to wszedzie wypisuja ze 1 i 3 pasuja do siebie :)

Jednak czy mozna jeszcze cos porownac? Jestem zielona w numerologi partnerskiej, czy mozna sie dowiedziec czy lacza nas jakies wezly karmiczne?

 

Moja data ur.

29.05.1992r

i jego

13.06.1991r

 

(co ciekawe, moja najlepsza przyjaciolka ma taki sam dzien ur i miesiaca co moj chlopak, i tez swietnie z nia sie dogaduje :)

Prosze moze ktos z was sie zainteresuje, lub poda jakies ciekawe linki z informacja na temat numerologi partnerskiej, gdzie jest bardziej doglebnie opisane, a nie tylko kombatybilnosc drog zyciowych, z chcia sie dowiem..

Dziekuje z gory, i pozdrawiam was :)

Link to comment
Share on other sites

Wibracja związku 4

 

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

To są raczej związki, które właśnie dopełniają regułkę „świadoma praw i obowiązków”.

I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy tą wręcz nienaruszoną podstawę do budowania wspólnej rodziny. można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibrację 4 to jest ta rodzina przez duże R, aczkolwiek są również i minusy takiego związku.

Jest dość trudno się do takiego związku jak gdyby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą, dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa to w takim związku w pewnym momencie będzie się czuł, jak w betonowych butach, w których albo się idzie na dno, albo tkwi w miejscu i właściwie niby się żyje, bo ta podstawa jest zapewniona, ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.

Taki związek może być związkiem, w którym nie ma lekkości materialnej, gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.

Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.

Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.

Tutaj bardzo silnym aspektem jest ekonomia obydwu stron.

Link to comment
Share on other sites

czym sie rozni wibracja zwiazku od liczby zwiazku? przeczytalam gdzies w pewnym artykule o liczbie zwiazku a tam dodaje sie dni urodzin obu partnerow, czyli u mnie wyszlo by 2+9=11 1+1=2 i on 1+3=4 czyli 2+4=6

a ta wibracje zwiazku jak sie oblicza? dodaje sie drogi zycia partnerow? z checia sie dowiem jak samemu takie cos oblicza sie, i czy da rade jeszcze cos obliczyc.

Dziekuje ci za odpowiedz Pysiaczek :)

Link to comment
Share on other sites

Tak wibracje oblicza się poprzez dodanie do siebie DŻ partnerów.

Co do liczby związku to też masz rację, że sumuje się tylko dni urodzenia, ale spotkałam się tutaj na forum również z liczbą związku liczoną z daty pierwszego spotkania...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...