Skocz do zawartości

Wilk, sarna, pies, dziewczyna


smt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zrozumieć sen, który przyśnił mi się ostatnio. Sen wyglądał następująco: jestem w lesie na wąskiej, trawiastej ścieżce. Nie wiem jak się tam znalazłem. Słyszę za sobą jakiś dziwny szelest. Odwracam się i widzę wilka, który goni sarnę. Przebiegają tak blisko mnie, że czuje, że stanąłem wilkowi na drodze. Zaczynam się bać, że za chwile to mnie będzie gonić i w tej chwili przebiega kolejny wilk, który też poluje na sarnę. Uciekam i wiem że muszę przeskoczyć przez strumień. Gdy znajduje się już na drugim brzegu widzę uwięzionego w wodzie psa którego z całych sił uderzam kilka razy kołkiem. Będąc na drugim brzegu cały czas czuję obecność jakiejś dziewczyny za moim prawym ramieniem. Chciałbym dodać że walka z psami w moich snach pojawia się dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smt, te walki z psami to walka ze swoją wrodzoną agresją - jesteś chyba wybuchowym człowiekiem.

Ogólne znaczenie snu odczytałabym jako to, że czujesz się czemuś chyba winny i przekładasz to na życie codzienne. Nie sądzę, żeby sen miał zabarwienie pozytywne. Raczej mówiłabym o negatywnym znaczeniu. Możesz zostać postawiony przed faktem dokonanym, przez który będzie Ci jakiś czas smutno

Pozdraiwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...