Jump to content

zupełnie niezrozumiały sen o kochance ojca

favkes

Recommended Posts

Witam

Jestem tu nowa

Chciałabym poprosić o pomoc w interpretacji mojego snu.

Śniło mi się, ze byłam w kościele, w którym odbywał się ślub kogoś z mojej rodziny. Nie wiem niestety czyj On był. Wyszłam z moją mamą przed kościół, a tam zobaczyłam dziewczynę. Podeszłam do niej i powiedziałam jej, ze jest suką, i powinna wiedziec dlaczego. I żeby się natychmiast wynosiła. Wiedziałam ( we śnie ), że jest kochanką mojego Ojca ( młodszą ode mnie - mam 35 lat ).

Potem zobaczyłam ją po drugiej stronie ulicy. Znów z nią rozmawiałam. Nie pamiętam zachowania mojej mamy. pamiętam tylko, ze ta dziewczyna powiedziała mi, ze jest w ciąży, że nie mają pieniędzy i ona się martwi. Odpowiedziałam jej, ze mam sporo ubranek po swoich dzieciach ( mam ich troje ) i mogę jej wszystkie dać. I w ogóle zrobiło mi się jej żal. Wtedy podszedł Ojciec. Czułam się głupio. Byłam skrępowana, ale nie potrafiłam być zła ani na nią ani na niego. Nie wiedziałam kogo obwiniać za tą sytuację. W rezultacie nie zrobiłam nic.

Potem pamiętam, ze szłam z mamą chodnikiem wzdłuż ulicy, a oni oboje stali po drugiej stronie i przyglądali się nam.

Edited by favkes