Jump to content

Sen z kobietą na której mi zależy

zygzag

Recommended Posts

A więc wczesniej opisywałem inne sny. Tez z nią. Snio mi sie ze się z nią spotkalem. Z rozmowy wynikla awantura a ona krzyczala i płakała że mnie nie kocha i nigdy nie pokocha. Potem sen się skonczył. Co to może znaczyc. Znamy się dość dlugo zależy mi na niej.

Z góry dzieki

tzn to jest taka dziwna sytuacja ona wie o tym ze mi na niej zalezy. Ale ciągle sie nie uklada. Więcej szczególow nie m bo pamiętam tylko to potem się obudzilem. Może w interpretacji pomogą moje inne sny w których tez odgrywala głowną rolę.

Ja bym powiedziała,że ta kobieta jest w emocjonalnej kropce,być może ma jakieś niedokończone sprawy uczuciowe, ewidentnie jest rozdarta siedzi w niej jakaś zadra.

Być może chodzi o jakieś przejścia bądź niespełnione uczucie. Tak prędko to ona się nie otworzy, będzie nieufna i może się dziwnie zachowywać.

Pozdrawiam:)

Jeżeli wykażesz się cierpliwością i będziesz przy niej blisko, pokażesz,że jesteś osobą godną zaufania to jest szansa...tylko nie postępuj gwałtownie, jak to zwykłeś robić;)

Ona nie jest wobec Ciebie obojętna, tylko się boi:).

A za ten tekst: ale opłaca się o nią walczyć powinieneś dostać po uszach;P uczucia to nie inwestycja by kalkulować ich opłacalność:).

Edited by Indhi

No bo ta historia ciagnie się juz pare lat. Naprawde czasem juz trace nadzieje stąd takie pisanie. Gwałtownie raczej nie jestem gwaltowny. Mam Do Ciebie pare pytan moze zgodzilabys się pomóc mi prywatnie na email albo na gg ? Jesli tak to powiedz a ja napisze mail :)

Powiem Ci coś. Takie sny się biorą z ciągłego namyślania się czy ona mnie nadal kocha, czy jej zależy na mnie itp. Wiem co to znaczy bo sam byłem w takiej sytuacji.