Jump to content

Sen z kobietą na której mi zależy


zygzag

Recommended Posts

A więc wczesniej opisywałem inne sny. Tez z nią. Snio mi sie ze się z nią spotkalem. Z rozmowy wynikla awantura a ona krzyczala i płakała że mnie nie kocha i nigdy nie pokocha. Potem sen się skonczył. Co to może znaczyc. Znamy się dość dlugo zależy mi na niej.

 

Z góry dzieki

Link to comment
Share on other sites

tzn to jest taka dziwna sytuacja ona wie o tym ze mi na niej zalezy. Ale ciągle sie nie uklada. Więcej szczególow nie m bo pamiętam tylko to potem się obudzilem. Może w interpretacji pomogą moje inne sny w których tez odgrywala głowną rolę.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym powiedziała,że ta kobieta jest w emocjonalnej kropce,być może ma jakieś niedokończone sprawy uczuciowe, ewidentnie jest rozdarta siedzi w niej jakaś zadra.

Być może chodzi o jakieś przejścia bądź niespełnione uczucie. Tak prędko to ona się nie otworzy, będzie nieufna i może się dziwnie zachowywać.

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wykażesz się cierpliwością i będziesz przy niej blisko, pokażesz,że jesteś osobą godną zaufania to jest szansa...tylko nie postępuj gwałtownie, jak to zwykłeś robić;)

Ona nie jest wobec Ciebie obojętna, tylko się boi:).

A za ten tekst: ale opłaca się o nią walczyć powinieneś dostać po uszach;P uczucia to nie inwestycja by kalkulować ich opłacalność:).

Edited by Indhi
Link to comment
Share on other sites

No bo ta historia ciagnie się juz pare lat. Naprawde czasem juz trace nadzieje stąd takie pisanie. Gwałtownie raczej nie jestem gwaltowny. Mam Do Ciebie pare pytan moze zgodzilabys się pomóc mi prywatnie na email albo na gg ? Jesli tak to powiedz a ja napisze mail :)

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci coś. Takie sny się biorą z ciągłego namyślania się czy ona mnie nadal kocha, czy jej zależy na mnie itp. Wiem co to znaczy bo sam byłem w takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...