Skocz do zawartości

Szkola,Us5,bitwa itd


xxmadziqxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mki sie że byłam w mojej szkole ale to było troche dziwne bo w niej mielismy łóżka i wniej spalismy. Na dworze było chyba trzy małe wieże albo więcej niepamiętam ja byłam bez mojej przyjaciółki bo chyba była na wakacjach i siedziałam na jednej z wież w drugiej siedziały 4 dziewczyny których nie lubie a trzecia była pusta nagle zza szkoły wyszedł zespol Us5 i jeden z nich Richie miał nie rozsmarowany krem na twarzy i pare pryszczów (On ma problemy z pryszczami ale umie to ukryć) tylko pare dziewczyn krzyczało i machało im ja też krzyczałam 'Us5' ale chyba niebyło mnie słychać albo było tylko cicho niepamiętam i jak już przeszli na moją wieże skoczyła jedna z dziewczyn z drugiej wieży której nielubie spytała mnie sie który mi sie z nich podoba a ja powiedziałam że Richie a ona niepamiętam którego powiedziała ze jej sie podoba i nagle oni znowu tędy przechodzili a my sie zaczełysmy bić i krzyczeć ja ze richie jest lepszy a ona ze tamten jest lepszy i kiedy przechodzili kolo nas popatrzylysmy na nich a potem znowu sie bilysmy. I mi sie sen skonczyl. Prosze o pomoc w wytłumaczeniu snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Moja droga

Z opisu snu wygląda na to, że rywalizacja o cos z Twoimi koleżankami nie wyjdzie Wam na dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...