Skocz do zawartości

sen na jawie


belka17

Rekomendowane odpowiedzi

zaliczylam go do kategorii koszmarow poniewaz dla mnie to jest okropne budze sie cala spocona i przez kolejnych kilka godzin nie moge juz zasnac...

Klade się do lózka czesto wlasnie wtedy nie moge zasnac Wydaje mi sie ze juz zasypiam ale nie do konca...jakbym byla taka nie spokojna i wtedy niby sie wybudzam jestem w swoim pokoju w swoim lozku, czuje sie strasznie niespokojna i chce kogos zawolac o pomoc ale nie moge z siebie wydusic slowa probuje sie ruszyc ale nie moge wyrywam sie ale to nic nie daje...trwa to od jakis 3 lat ale z duzymi przerwami Ostatnio bywalo jeszcze gorzej bo potrafilam wyjsc z lozka odwracalam kiedys twarz swojej mamy a ona miala przerazajaca twarz a jak juz sie z tego wybudzilam zrobilam to samo ale to byla juz ona... ostatnio udawalo mi sie cos wydusic po dlugim wyrywaniu sie ale to bylo jakis nie wyplywajace ze mna jakby cos we mnie siedzialo...to byl przeazajacy dzwiek...

nie wiem co mam robic czasami sie nawet boje zasnac zeby znowu tego nie miec....najczesciej trwa to jakies 20-30 minut.Do czego to mozna zaliczyc? do snu ?

co to jest wogole...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Twoje ' koszmary na jawie' przejawiają strach przed czymś o czym boisz się pomyśleć bądź wielką tęsknotę za kimś. Ja również miałam coś podobnego, tyle że obudziłam się z gorączką 40*C, rzucałam się i widziałam stworka, którego tak naprawdę nie było! ;) Sćiskam serdecznie!

 

Ps. Pokonaj swój strach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja kiedys prubowalam przez sen swoja mame w szafie zamknac bo snilo mi sie ze ktos chce ja zabic mama sprawdzila mi wtedy goraczke mialam prawie 42 stopnie goraczki . moze warto ze ktos z domownilow sprawdzil ci wtedy temperature kiedy spisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...