Jump to content

Zimowa droga do domu ...


amin

Recommended Posts

Zima. Dookoła dużo śniegu. Był późny wieczór, jechałam samochodem do domu, kiedy miałam skręcać w drogę prowadzącą do domu nagle pojawiło się trzech panów, którzy są mi znajomi, lecz nie mam z nimi zbyt dobrych kontaktów. W domu sąsiada, na schodach stał brat mojego chłopaka i wszystko widział. Czułam strach przed tym, że coś się wyda i chłopak będzie wiedział. Kiedy podjechałam pod dom i weszłam do środka z łazienki z białą husteczką w ręku do pokoju wyszedł chłopak...płakał i mówił, że nie spodziewał się tego po mnie bo obiecywałam...ja próbowałam powiedzieć, że to nie tak jak myśli... obudziłam się

 

 

Ostatnio w moim życiu raz jest pod górkę raz z górki, różne chwile się ze sobą mieszają. Ciekawi mnie znaczenie mojego snu i jeśli to możliwe bardzo proszę o interpretacje. Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To tak jakbys cos przed nim ukrywała i boisz sie aby to nie wyszło na jaw. Jezeli masz przed nim jakieś tajemnice dotyczące twoich poprzednich związków ( to moim zdaniem znaczą ci poanowie na drodze) lepiej z nim porozmawiać wcześniej aby nie dowiadywał sie tego z innych ust bo "życzliwych" jest wielu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...