Jump to content

Wielka powódź


Guest Astra_

Recommended Posts

Dziś śniło mi się że miała nadejść wielka powódź. Pakowałam z mamą rzeczy najpotrzebniejsze i zabierałam zwierzęta. Zabezpieczałyśmy pomieszczenia przed wodą, żeby nie dostała się do środka. Wiem że fala miała być jednorazowa i potem miałyśmy wrócić do domu. Powodzi jako samego zdarzenia nie widziałam i wydaje mi się, że w ogóle do niej nie doszło. W drugiej części snu byłam w centrum handlowym z partnerem (nie mam partnera) ale nie przypominam sobie żebym widziała jak wygląda. W centrum doszło między nami do niedużej awantury w sklepie odzieżowym, ale nie wiem o co? Potem się chyba pogodziliśmy. Wracałam sama taksówką do domu, którą prowadziła dziewczyna ze sklepu osiedlowego i naliczyła mi 99 zł do zapłaty zaczęłam się z nią kłócić że to jest nie możliwe, szukałam taksometra, którego okazało się że nie ma i nie zapłaciłam. Dodam że podobno z centrum do mnie do domu jest 33 kilometry tak twierdziła dziewczyna, w rzeczywistości jest może z 6

 

 

 

Pozdrawiam

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen mówi o tym że tak na wszelki wypadek jakby miało padać cały czas nosisz gumowe buty i nieprzemakalny płaszcz, spodziewasz się czegos złego ale w koncu to nie nadchodzi ale przygotowana jesteś - a po co!

Dziewczyna ze sklepu osiedlowego symbolizuje cos z niedalekiej okolicy wrecz z własnego podwórka coś co cię zdnerwuje i będziesz czuła sie oszukana ale wyjdziesz z tego obronną ręką mimo że to ta druga osoba mam stery władzy ( może chodzic o kogoś z pracy i nie koniecznie jest to kobieta) i jak dodamy do tego kłótnię z wirtualnym partnerem ( czyli meżczyzną ) w sklepie odzieżowym czyli o czymś prozaicznym zwiazanym z wygladem, postrzeganiem jako osoby.

Jednym słowem mała sprzeczka w pracy odnośnie jakiejś pierdoły.

Pozdrawiam;

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...