Jump to content

Koszmary znajomej.


Czajorek510

Recommended Posts

Siemanko. To tak na wstępie chcę powiedzieć że moja znajoma poprosiła mnie o pomoc niestety nie umiałem zinterpretować tego snu. Poprosił bym Sławomira żeby zobaczył ten sen bo to trochę poważniejsza sprawa.

 

Więc opisywała mi to dosyć dokładnie :

Chodziła po ulicy(ulica była znajoma ona mieszka na takiej wsi ale sklepy były w jakimś "słodkim miasteczku") było dużo znajomych ludzi a wszyscy w strojach kąpielowych(tanie jednokolorowe bikini). Potem zauważyła że na nogach ( przedniej części łydek, kolanach i całych udach) miała wypalone różne znaki/stemple wielkości kolana. Wbiegła do domu i zaczęła krzyczeć Co się dzieje, jak to możliwe, skąd to i co to. Chyba płakała i na pewno krzyczała. Potem błyskawicznie się obudziła.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Stroje kompielowe wskazuja na to że nie mamy nic do ukrycia zaś w jej śnie świadczy o tym że jak do tąd jej postawa moralna, spoleczna była bez zarzutów ale wylazą na światło dzienne jakieś skrywane sprawy (to te wypalone znaki) które zabiorą jej pewność siebie ( stąd te nogi jako symbol postawy zyciowej). Czego mogą dotyczyć te sprawy wskazuje to gdzie sie udaje z pretesjami i żalami czyli do domu i do swojej rodziny - jednym słowem jakies wstydliwe sprawy rodzinne skrywane od lat.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...