Jump to content

poród, dziecko, mężczyzna


Anieliczka
 Share

Recommended Posts

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu gdyż to dla istotne, a sen jest taki: odbieram sama sobie poród(nie jestem w ciąży) na stojąco rodze kijanke lub maleńko żabke trzymaj ja w obu dłoniach w tym momencie czuje rozpacz że urodziłam chore dziecko i w tym samym momencie czuje ogromną miłość bo to stworzenie zrodziło się ze mnie ta zabka rosnie momentalnie w moich dłoniach i jest juz dojrzała żabo w tym momencie wchodze do jakiejś auli jakby na studiach wokół mnóstwo ludzi którzy mi gratuluja i w tym momencie żaba zamienia się w ślicznego uśmiechnietego chłopca blondynka około 3- 4 lat który ma szparki miedzy ząbkami.prosze o pomoc w interpretacji. poznałam niedawno mężczyzne w którym sie zakochałam jest bladynem i też ma szpary miedzy zebami jak ten chłopiec ze snu ale ten sen przysnił mi sie jak juz sie zapoznalismy

Edited by Vanilia22
prosze przeczytać regulamin odnośnie tytułowania snów. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Anieliczko.

 

Ten sen mówi o rozwoju waszych uczuć. Pewnie na początku bałaś się lecz wszystko idzie ku lepszemu:)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dziękuje za interpretację :) lecz to za mało cuż będę czekała o dokładniejszą interpretację

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Masz rację. Nie podeszłam do niego tak ja powinnam więc prezepraszam.

 

Widzisz sen jest wyrazem Twoich nadziei i marzeń związanych z tym człowiekiem. A jednoczesnie obrazuje wyraźnie rozwój waszych uczuć. Spójrz na to- urodziłaś -czyli coś sie zaczyna. Lecz nie jest to piekne dziecko-nie tego się spodziewałaś- czyli wasze uczucie zaskoczyło Ciebie ale szybko obudziły sie uczucia. Rozkwitasz kiedy uświadamiasz sobie jakie żywisz do niego uczucia i w tym momencie z żaby zmienia sie w chłopca poodbnego do niego.

Reasumując- ten sen jest zwierciadłem rozwoju Twojego uczucia do niego. Mowi tez o tym jak to uczucie zmieniło Ciebie i Jego.

Takie moje wrażenie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...