Skocz do zawartości

Kwadratura Wenus do Saturna


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

To może być np... nieumiejętność wyrażania uczuć (Wenus),

to może być chłód, rezerwa (Saturn) w uczuciowości (Wenus),

to może być niedosyt, zmrożenie, zablokowanie (Saturn) uczuć (Wenus),

to mogą to być kompleksy (Saturn) na punkcie: nie jestem zbyt dobra, mądra, ładna... (Wenus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chyba sama kwadratura raczej kompleksu czy ozieblosci nie zrobi (predzej koniunkcja), Saturn (dyscyplina,samokontrola,powsciagliwosc,wytrwalosc- zle polozony- chlod,kompleksy,ograniczenia,bieda )bedzie troche przeszkadzal "wenusowosci"-czyli wszystkiemu co ladne,mile i przyjemne, tak jakby jedno zawadzalo drugiemu,ale nie wydaje mi sie zeby kwadratury mialy BARDZO silne wplywy w horoskopie- opozycje i koniunkcje -te dopiero moga nahulac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Hej, sluchajcie, mam w swoim kosmogramie wlasnie kwadrature Wenus do Safurna (Wenus w skorpionie oraz Saturn w Wodniku i to na dodatek w VII domu). Czy to oznacza, ze przez cale zycie bede miala pecha w milosci? Ze stworze zwiazek z rozsadku z duzo starszym od siebie partnerem?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.11.1993, 20:45, Piotrkow Trybunalski

Slonce - strzelec 2°33' (V dom)

Ksiezyc - baran 13°25' (IX dom)

Merkury - skorpion 13°07' (IV dom)

Wenus - skorpion 19°44' (IV dom)

Mars - strzelec 11°17' (V dom)

Jowisz - skorpion 02°59' (IV dom)

Saturn - wodnik 24°13' (VII dom)

Uran - koziorozec 19°37' (VI dom)

Neptun - koziorozec 19°07' (VI dom)

Pluton - skorpion 25°41' (IV dom)

ASC - rak

MC - baran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

W pierwszej kolejności patrzymy na znak, masz Saturna we Wodniku. Oznacza to że po prostu nie będzie Ci się spieszyć do zawarcia małżeństwa, bo Wodnik ceni sobie wolność.Saturn w VII domu mówi, że w tym wcieleniu masz do przerobienia temat związków. Mars w V domu w Strzelcu może powodować, że trochę związków masz za sobą. Troszkę masz sprzeczności w horoskopie, bo Księżyc w Baranie jest dość otwarty, a masz Ascendent w Raku i Merkurego i Wenus w skrytym Skorpionie.Jowisz w Skorpionie, Wenus w IV domu i Asc w Raku mówią, że jak najbardziej założysz rodzinę.

Możesz mieć trudność w mówieniu o uczuciach- wspomniane Księżyc i Merkury w Skorpionie. To jest jednak do przeskoczenia, bo z okazywaniem uczuć raczej nie powinnaś mieć problemów- Słońce w Strzelcu, Księżyc w Baranie, Mars w Strzelcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam oczywiście, ale Twoje światła będą niebawem targane przez Saturna i Urana. Widać, żeś babka energiczna i taka "męska" w działaniach. Saturn wchodzi tuż tuż w znak strzelca, Uran "drąży" w znaku barana w te i we wte. Mam wrażenie, że Twój temperament niebawem zostanie nieco okiełznany i Twoja chęć do wejścia w nowy związek również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...