Jump to content

topiący się


LoL:*

Recommended Posts

ja tez jak wielu z was miałam ostatnio kilka dziwnych snów . w jednym z nich snił mi sie chłopak który bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zależy , to było spotkanie towarzyskie ,na dworze, oczymś rozmawialiśmy ,mój kolega się popisywał wchodził zimą do wody , cały sie zamoczył . w pewnym momęcie niespodziewanie tam wpadł i zaczął sie topić , woda była mętna więc mimo ze chciałam mu pomuc nic nie widziałam , z tych osób co tam były nikt nie zauważył ze on sie topi odwróciłam sie do nich prosząc o pomoc ale nikt nie zareagował zaczełam znowu patrywać się w wodę ale nic nie widziałm, krzyczałam zeby ktoś coś zrobił ale nikt długo nie reagował mineło duzo czasu myślałam ze się utopił byłam zrozpaczona . potem zauważyłam ze zastawił telefon i poszłam z resztą osób do jego domu zeby go oddać okazało sie ze on jednak zyje wszedł z wody gdy się odwróciłam i poszedł do domu gdy zaważył ze nikogo nie obchodzi ze on sie topił

co to moze znaczyć??

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer
ja tez jak wielu z was miałam ostatnio kilka dziwnych snów . w jednym z nich snił mi sie chłopak który bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zależy

To w zasadzie wyjaśnia dlaczego Ci się śni ten chłopak.

 

To że się we śnie topił, że jest w niebezpieczeństwie... czy czasem nie masz wrażenia że w realu jest on w kłopotach i potrzebuje czyjejś pomocy?

 

Twoja postawa we snie sugeruje, że jesteś chętna udzielić pomocy.. tyle że nie czujesz sie na siłach udzielić jej skutecznie.

 

Pewnie Twoja interpretacja snu była by pełniejsza, gdybyś szczerze sobie odpowiedziała na pytranie jakie dokładnie relacje Was łączą (bo to moze mieć związek z Twoim snem).

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego nie tylko w Nowym Roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...