Jump to content

KONDUKT POGRZEBOWY-pomocy - proszę o interpretację


Agammm

Recommended Posts

Błagam o interpretację mojego snu, bardzo się przestraszyłam,

Śnił mi się kondukt pogrzebowy. Otóż stałam w kuchni, wyjrzałam przez okno i zobaczyłam maszerujący kondukt pogrzebowy. Kondukt nie był duży, bardzo mało ludzi szło za trumną. Otóż, co mnie zdziwiło, nie było księdza. Konduktowi przewodniczyła Panna Młoda, ubrana w długą białą suknię, w ręku trzymała chyba gromnicę. Spojrzałam na napis przy trumnie i wiem, ze w trumnie leżał mężczyzna. Był to chyba ukochany tej kobiety w białej sukni. Za kobietą szedł jakiś inny mężczyzna, ten mężczyzna jakby odgrywał rolę księdza, ale nim nie był. Ja nie szłam w kondukcie, tylko go widziałam. Później chyba kondukt doszedł do mojej kuchni, czzyli tam skąd go najpierw ujrzałam. Bo zobaczyłam go przez okno w kuchni. Dodam, zę imię i nazwisko umarłego widniejące na tabliczce w ogóle nie było mi znajome. W ogólnie nikt z tego konduktu nie był mi znajomy. Nawet nie pamiętam pozostałych ludzi i było ich bardzo mało. Pamiętam, że byla panna młoda i mężczyzna. Pamiętam również, że we śnie wiedziałam, ze to ukochany tej panny umarł.

Jakoś mnie ten sen przeraził. Bardzo proszę o interpretację. W sennikach czytam , ze taki sen oznacza chorobę w rodzinie, smutek , żałobę. czy sa jeszcze jakieś inne interpretacje tego snu?

 

Dodam jeszcze, bo moze mieć to znaczenie dla interpretacji snu, że ostatnio się chyba się zakochałam, nie wiem jeszcze co z tego będzie i z niecierliwością czekam na rozwój wydarzeń.Nie ukrywam, ze bardzo się boję czy będzie ok, myślę o tym chłopaku bardzo często i boję się odrzucenia, ale mam nadzieję. Czy ten sen może oznaczać, że powiinnam pogrzebać uczucia i nadzieje co do tego chłopaka?

Edited by Agammm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...