Jump to content

Wilkołek... wąż... latanie...

poore

Recommended Posts

Wilkołak... wąż.. latanie...

Hej to tak...

Nie pamietem dokladnie calego snu ale napisze to co zapamietelem.

Bylem z rodzina w domu, czulem ze za oknem jest jakas zla sila... chcialem zamknac okno ale nie moglem.. mowilem wszystkim ze za oknem jest wilkolak a cala rodzina smiala sie ze mnie.. nagle zobaczylem wilkolaka za oknem, wszedl przez okno, schowalem sie za fotelem i udawalem martwego, powachal mnie i nic mi nie zrobil. Nie pamietem dokladnie ale kogos zabil... i poszedl... za jakis czas znow przyszedl, tym razem schowalem sie pod koldra w kuchni, bardzo sie balem... dalej nie pamietem..

nastepnie jakby 2 sen w ta sama noc.

mialem taka deska, lezalem na niej na brzuchu i probowalem latac... nie zabardzo mi to wychodzilo. mozna powiedziec ze skakalem, odbijalem sie od ziemi i latalem czasem nawet bardzo wysoko, okolo 10 do 40 metrow. w pewnym momecie latalem bardzo blisko urwiska na ktorym byly bardzo duze weze..

szkoda ze nikt mi nie pomogl w ocenie snu. Juz nie trzeba.

Moze bym sie przygotowal do tego. Jak ktos bedzie mial podobny sen prosze uwazac na swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich.

Poore.

Nie każdy sen da się wytłumaczyć i przełożyć na język zrozumiały powinieneś to rozumieć.

daj komukolwiek swój sen do przeczytania a zobaczysz jak na niego zareagują.