Skocz do zawartości

Uruz-Mannaz-Ingwaz : Perhto-sowillo-berkann


Gość AngeloYasmine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AngeloYasmine

Wylosowałam następujące runy na pytanie Co powinnam zrobić byśmy byli razem??

Uruz -Mannaz-Ingwaz

 

Nie mogę rozszyfrowac i przypasowac Uruz do tego.Prosze o pomoc czy dobrze to interpretuje

Uruz-poświęcenie czegoś czyjaś pomoc???zmiany?

Ingwaz- symbolizuje wewnętrzny ogień, który daje siłę tworzenia. Ten ogień, znajduje się w każdym z nas. Może tlić się przez całe lata, lecz kiedy zostanie przez nas odkryty, jest już prawie niemożliwy do ugaszenia.Wydaje mi się że chodzi o to że ta miłośc jest od dawna nie można jej już ugasić ale nalezy odrzucic przeszłośc, pozwolic jej odejśc zapomniec co było .MAm uwolniśc się od złych przyzyczajeń??czy przekonań? Ingwaz też jest symbolem poczęcia dziecka nowego życia?? tylko w jakim sensie nowe życie ?? z nim .....czy ciąża???

Mannaz-mam coś zrozumiec spojrzec na niego przez pryzmat siebie?? człowieczeństwa wybaczyć?? nie oceniac tylko dostrzec coś??byc tolerancyjna ?

 

Potem zadałam pytanie czy to jest miłość?

wylosowałam runy:

Pertho-Sowillo-Berkano

Perhto-przyjaźń przeznaczenie??Moment jest właściwy do działania.Sukces?

Sowillo-pozystywne zmainy sowillo ogrzeje zmarznięte serca i dusze, jednak dopiero wtedy, gdy będziemy gotowi przyjąć jej oddziaływanie. Runa przyciaga odpowiednich ludzi i zdarzenia, które będą w tym pomocne.

Berkanno-Runa zapowiada harmonijne życie partnerskie, możliwość zawarcia związku formalnego Zapowiada wesele, macierzyństwo, własny dom.

 

Czyli wychodzi że to miłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinnam zrobić byśmy byli razem??

Uruz -Mannaz-Ingwaz

 

Myślę, że powinnaś zacząć seksowniej się ubierać. Zadbać przede wszystkim o ciało. Jednym słowem: Stań się człowiekiem tak pięknym jak człowiek wewnątrz ciebie.

 

Potem zadałam pytanie czy to jest miłość?

wylosowałam runy:

Pertho-Sowillo-Berkano

 

Myślę, że to jeszcze zauroczenie. Może coś silniejszego od zauroczenia, ale na taką prawdziwą miłość mi nie wygląda, choć mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tzw. przypływie dobrego humoru:

 

Ad.1

Nieujarzmiony pociąg ku mężczyźnie może zaowocować niespodzianką. - to raczej ostrzeżenie.

 

Ad.2 - to w pewien sposób kontynuacja pierwszego, bo też i zaczyna się od "niespodzianki".

Ogień, który jasno płonie szybko się spala, rozstajne drogi czasem wiodą na manowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu chodzi o to żeby spotkac sie z nim na jakiejs wspólnej imprezie,(u znajomych,na dyskotece ,w pabie )i zacząc rozmawiać.,zupełnie naturalnie ,dojrzale bez manipulacji,jak kumpel.

2-z twojej strony byłoby to spełnieniem marzen i sa tu uczucia które na dzisiaj sa zaczarowaniem ,ale pózniej moga przejśc w prawdziwa miłośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...