Jump to content

mój przyjaciel


aniczka

Recommended Posts

witam!

ostatnio śnił mi się pewien chłopak z mojej klasy,w którym się kiedyś podkochiwałam.Kilka dni temu on się o tym dowiedział i prosił byśmy zostali przyjaciółmi i nimi jesteśmy.jednak od paru dni śni mi się codziennie jak rozmawiamy ze sobą podczas przerw,czasem u mnie w domu,choć nigdy u mnie nie był.Problem w tym,że to nie jest rozmowa przyjacielska tylko na tle romantycznym.on mi się zwierza ,przytula i tym samym przeczy naszej rozmowie w realu,że nic do mnie nie czuje,tym bardziej że ja już dawno dałam sobie z nim spokój i chce mieć w nim jedynie przyjaciela.o co tu chodzi?czy on coś do mnie czuje i ja go ranie na żywo??????????????????

Link to comment
Share on other sites

Mam podobnie, tylko od kilku miesięcy dzień w dzień śni mi się moja była przyjaciółka, z którą nie odzywam się od ponad 2 lat. Zawsze w śnie godzę się z nią i znów jesteśmy przyjaciółkami. Na początku bardzo mnie one irytowały, a teraz to chyba sama chciałabym się z nią pogodzić... Może Twoja podświadomość chce Ci pokazać, że może warto zacząć wszystko od nowa z tym chłopakiem? Przypatrz się dokładnie jego zachowaniu, podpytaj co nieco, ale dyskretnie. Może akurat :)

Link to comment
Share on other sites

Hej :) Mój przyjaciel mal sen związany ze mną.

Mianowicie wszystko działo sie przed kościołem z ogromna działką, wszyscy byli ubrani schudnie i elegancko ( w garniturach) Przyjaciel przychodzi pod koniec uroczystości, kiedy to wszyscy już zaczęli wychodzić z kościoła. Wręcza mi prezent. A ja zapytałam go jak tu trafił i skąd wiedział? i że bardzo się ucieszyłam że przyszedł. na co on mi odpowiada że on tu tylko przejazdem. Wtem odwracam się na pięcie i bez słowa idę w kierunku kościoła. ( Prawdopodobniej Bedę lub już wzięłam slub )

Czy ktos mógłby mi powiedzieć co może oznaczać ten sen ? :) Dziekuje bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Bardzo to skomplikowane. A jakie są Twoje relacje z przyjacielem? :)

 

Co do mnie, to napisałam do tej byłej przyjaciółki. Może moje sny dawały mi jakieś znaki, żebym to zrobiła. Zobaczymy co będzie, ale tego nie żałuje :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że może to się wiązać z Twoimi fantazjami o nim. Ponoć gdy intensywni eo kimś myślimy często zdarza się, że dana osoba pojawia się w naszych snach.

Link to comment
Share on other sites

heh :) nasza relacja, kiedyś możliwe że dażyliśmy sie wyjątkowym uczuciem które stłumiliśmy. i jesteśmy teraz przyjaciółki rozumiejącym się bez słowa. Ale to ja Jemu się sniłam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...