Jump to content

Gdzie co jak

mat9030

Recommended Posts

Hej 27 grudnia 2010 pojechałem gdzies i tu moje pytania:

1) gdzie pojechałem (jak daleko od miejsca zamieszkania)

2) Po co

3) czy ktoś jechał ze mną jeśli tak to kto itp

4)czym

5) jak minęła podróż

:) miłego rozwiązuwania :)

gdzie- Kaplanka- do kobiety lub może miejsca związanego z wiedzą, nauką, jeszcze inne skojarzenie dom pomocy lub hospicjum

czy daleko- 10 mieczy0- nie wiem, może 100 km

2) Po co- 6 den, Słońce- oddać rzeczy , które nie są już Ci potrzebne, czymś sie podzielić

8 Puch, Królowa den, Rycerz Buław- Ty i Kobieta, bliska Ci, Twoja Mama, lub ciocia może

4)czym Paż puch- samochodem, nowym chyba

5) jak minęła podróż- Kapłan , 9 Buław- spokojnie, ale pogoda nie sprzyjała

1) gdzie pojechałem (jak daleko od miejsca zamieszkania) - Głupiec - pierwsze skojarzenie to jakaś impreza, nowe miejsce, niedaleko domu, około 10 km, a drugie schronisko

2) Po co? V buław - coś załatwić, wyjaśnić jakąś sytuację

3) czy ktoś jechał ze mną jeśli tak to kto itp II pucharów - dwie osoby (razem z Tobą), VI buław ktoś, kto chciał Ci po prostu potowarzyszyć, nie miał w tym konkretnego celu

4)czym 2 monet autobusem

5) jak minęła podróż Królowa buław - może dość tłoczno było ;)

1) gdzie pojechałem (jak daleko od miejsca zamieszkania)- Królowa mieczy, As buław, Paź monet - chyba daleko, do jakiejś kobiety, do miejsca związanego z nauką, pracą, gdzieś gdzie coś się dzieje, są możliwości, może zostałeś tam zaproszony, dostałeś jakąś propozycję

2) Po co - Król mieczy, Król buław, 10 mieczy, 6 kielichów - żeby coś załatwić, podpisać umowę, zakończyć formalności, jakąś sprawę to coś jest powiązane z Twoją przeszłością, z dzieciństwem, a może po prostu chodzi o realizację czegoś co już wcześniej planowałeś

3) czy ktoś jechał ze mną jeśli tak to kto itp - 5 kielichów, 5 mieczy - chyba jechałeś sam, a może ktoś w ostatniej chwili zrezygnował, wystawił Cię, musiałeś liczyć tylko na siebie

4)czym - 6 mieczy - statkiem, ale to wątpliwe więc stawiam, że jechałeś za wodę, może za granicę więc samolotem

5) jak minęła podróż - 2 miecze, 2 monety, Mag - nie wiedziałeś do ostatniej chwili czy się uda tam dotrzeć, może były jakieś trudności, opóźnienie, może się wahałeś, ale wszystko się udało i podróż przebiegła pomyślnie

pierwsze moje skojarzenie to było coś związanego z nauką, pracą

gdzie pojechales-8 Monet-do ciezkiej pracy,kurs,szkolenie

jak daleko-2 Monet-albo 20km albo 200km

po co-6Monet,9Palek,10Kielichow-pomoc jakiejs rodzinie,jakas akcja spoleczna

czy ktos jechal z Toba-8Mondt-8 osob

kto-Krol Palek,Krol Monet,Slonce-sami faceci

czym jechales-4 Monet-cos na 4 kolach

jak minela podroz-4 Palek,Krolowa Kiel,4 Kiel-radosnie choc meczaco

gdzie- 2buław/jak daleko koło

to było miejsce, w którym doprowadzałeś coś do lepszego stanu. Na mojej karcie są góry, więc powiedzmy, że pojechałeś w góry. Daleko od Ciebie.

po co- 7 buław/ słonce

aby coś naprawić, polepszyć może jakieś stosunki z kimś

kto był z Tobą- wieża, rycerz mieczy

ktoś, z kim się pokłóciłeś, miałeś zatarg

czym- cesarzowa/ 7 mieczy

środkiem komunikacji, na który trzeba załatwiać np. bilety. Na 7 mieczy są... miecze xd więc stawiam na szyny i tym samym pociąg (?)

Aczkolwiek może to być pożyczony samochód :lol_na: nie wiem

jak minęła podróż- 8 kielichów/ giermek kielichów

myślę, że dobrze. Coś się zmieniło podczas tej podróży, zostało wyjaśnione, zmienione podejście i w rezultacie było dobrze. Chyba szybko minęła.

moje wypociny intelektualno- intuicyjne :lol_na:

głupiec - daleka podróż

2) Po co

3 monety - coś do pracy

arcykapłan - tak, jakaś osoba znająca się na rzeczy,obeznana z tematem,mądra (mężczyzna?)

4)czym

rycerz pucharów - konie mechaniczne - samochodem

5) jak minęła podróż

6monet - przyjemnie, zyskałeś to co chciałeś, może nawet wiecej

Dzięki wszystkim za wypowiedzi :)

gdzie- Kaplanka- do kobiety lub może miejsca związanego z wiedzą, nauką, jeszcze inne skojarzenie dom pomocy lub hospicjum

czy daleko- 10 mieczy0- nie wiem, może 100 km

2) Po co- 6 den, Słońce- oddać rzeczy , które nie są już Ci potrzebne, czymś sie podzielić

8 Puch, Królowa den, Rycerz Buław- Ty i Kobieta, bliska Ci, Twoja Mama, lub ciocia może

4)czym Paż puch- samochodem, nowym chyba

5) jak minęła podróż- Kapłan , 9 Buław- spokojnie, ale pogoda nie sprzyjała

1) gdzie pojechałem (jak daleko od miejsca zamieszkania) - Głupiec - pierwsze skojarzenie to jakaś impreza, nowe miejsce, niedaleko domu, około 10 km, a drugie schronisko

2) Po co? V buław - coś załatwić, wyjaśnić jakąś sytuację

3) czy ktoś jechał ze mną jeśli tak to kto itp II pucharów - dwie osoby (razem z Tobą), VI buław ktoś, kto chciał Ci po prostu potowarzyszyć, nie miał w tym konkretnego celu

4)czym 2 monet autobusem

5) jak minęła podróż Królowa buław - może dość tłoczno było ;)

1) gdzie pojechałem (jak daleko od miejsca zamieszkania)- Królowa mieczy, As buław, Paź monet - chyba daleko, do jakiejś kobiety, do miejsca związanego z nauką, pracą, gdzieś gdzie coś się dzieje, są możliwości, może zostałeś tam zaproszony, dostałeś jakąś propozycję2) Po co - Król mieczy, Król buław, 10 mieczy, 6 kielichów - żeby coś załatwić, podpisać umowę, zakończyć formalności, jakąś sprawę to coś jest powiązane z Twoją przeszłością, z dzieciństwem, a może po prostu chodzi o realizację czegoś co już wcześniej planowałeś3) czy ktoś jechał ze mną jeśli tak to kto itp - 5 kielichów, 5 mieczy - chyba jechałeś sam, a może ktoś w ostatniej chwili zrezygnował, wystawił Cię, musiałeś liczyć tylko na siebie4)czym - 6 mieczy - statkiem, ale to wątpliwe więc stawiam, że jechałeś za wodę, może za granicę więc samolotem

5) jak minęła podróż - 2 miecze, 2 monety, Mag - nie wiedziałeś do ostatniej chwili czy się uda tam dotrzeć, może były jakieś trudności, opóźnienie, może się wahałeś, ale wszystko się udało i podróż przebiegła pomyślniepierwsze moje skojarzenie to było coś związanego z nauką, pracą

gdzie pojechales-8 Monet-do ciezkiej pracy,kurs,szkolenie

jak daleko-2 Monet-albo 20km albo 200kmpo co-6Monet,9Palek,10Kielichow-pomoc jakiejs rodzinie,jakas akcja spoleczna

czy ktos jechal z Toba-8Mondt-8 osob

kto-Krol Palek,Krol Monet,Slonce-sami faceci

czym jechales-4 Monet-cos na 4 kolach

jak minela podroz-4 Palek,Krolowa Kiel,4 Kiel-radosnie choc meczaco

gdzie- 2buław/jak daleko koło

to było miejsce, w którym doprowadzałeś coś do lepszego stanu. Na mojej karcie są góry, więc powiedzmy, że pojechałeś w góry. Daleko od Ciebie.

po co- 7 buław/ słonce

aby coś naprawić, polepszyć może jakieś stosunki z kimś

kto był z Tobą- wieża, rycerz mieczy

ktoś, z kim się pokłóciłeś, miałeś zatarg

czym- cesarzowa/ 7 mieczy

środkiem komunikacji, na który trzeba załatwiać np. bilety. Na 7 mieczy są... miecze xd więc stawiam na szyny i tym samym pociąg (?)

Aczkolwiek może to być pożyczony samochód :lol_na: nie wiem

jak minęła podróż- 8 kielichów/ giermek kielichów

myślę, że dobrze. Coś się zmieniło podczas tej podróży, zostało wyjaśnione, zmienione podejście i w rezultacie było dobrze. Chyba szybko minęła.

moje wypociny intelektualno- intuicyjne :lol_na:

Tak więc

pojechałem do pewnej kobiety 200km za swoim miejscem zamieszkania, pojechałem tam po psa / spełnić swoje marzenie z dzieciństwa czyli po psa rasy Chiński grzywacz :)

Hodowczyni zaprosiła mine na podpisanie umowy i dokończenie transakcji.

miałem jechać pociągiem choć bałem się co i jak bo wiele osób mie wystawiło, do tego mrozy Ect

wze strachem pojechałem, ale pojechałem, w pociągu spotkałem dziewczyne z którą miło spędziłem czas pomogła mi choc nie miała w tym żadnego celu ,

podrózminęła zciężko a zarazme radości było wiele przeszkód ale po 14h wróciłem z małym do domu :) Pozdrawiam :)

dzięki za fajne ćwiczenie :)

to jednak blisko było, bo mi się skojarzyło w tym Głupcu właśnie schronisko ze zwierzętami - na wielu taliach jest razem z postacią Głupca pies ;)