Jump to content

mój Sylwester

Izabela123

Recommended Posts

1. gdzie spędziłam Sylwestra? 2 mieczy - na świeżym powietrzu

Jaka była atmosfera? Siła - energiczna, szalona, spontaniczna

2. Z kim (oprócz mojego męża)? Diabeł, Paź buław, 6 pucharów, - z szalonymi osobami, zakręconymi, od nich wyszedł pomysł na spędzenie tej nocy razem, młode towarzystwo, max. 6 ludzi

Może coś o tych osobach...

3. Jak się bawiłam? Rycerz pucharów - dobrze się bawiłaś, alkoholu nie brakowało ;D, byłaś zadowolona z tego wieczoru :)

1. gdzie spędziłam Sylwestra? - 2 monety, Paź kielichów = miałaś chyba różne możliwości ale Sylwestra spędziłaś u znajomych,którzy Cię zaprosili ewentualnie na imprezie miejskiej

Jaka była atmosfera? - 6 monet, Sąd, Księżyc, Rycerz buław - każdy coś ze sobą przyniósł, odnowiłaś stare kontakty, było głośno, sporo alkoholu, tańce i fajerwerki

2. Z kim (oprócz mojego męża)? Śmierć - ok. 13 osób, Rycerz monet, Pustelnik, 8 monet, 7 pucharów - ludzie, których znasz ze szkoły, pracy, z różnych środowisk, a być może też poznałaś kogoś nowego

3. Jak się bawiłam? - 7 bułąw, 5 monet, Słońce - na początku chyba nie bardzo Ci się podobało, nie byłaś przekonana do tego pomysłu, może się z kimś poprztykałaś trochę, może było Ci zimno i musiałaś zabiegać o uwagę, ale potem się impreza rozkręciła, może byłaś w centrum zainteresowania i ogólnie byłaś zadowolona

gdzie bylas-Kaplan,Kolo,10Monet-w jakims nowym miejscu,ktore robilo wrazenie wystrojem,jakis palacyk,dworek,cos zabytkowego

atmosfera-Walet Monet-mila,przyjemna

z kim-3 Monet,Walet Monet,Glupiec-chyba jeszcze z jakims mlodszym mezczyzna

jak sie bawilas-3 Kielichow,6Monet1 As Kielichow-swietowanie,radosc moze kogos zapoznalas,ogolnie bardzo dobrze

gdzie- 3 miecze / rycerz buław

stawiam na dom, wyjście na zewnątrz o północy by podziwiać fajerwerki

atmosfera- rycerz kielichów/ 6 buław

było jak najbardziej dobrze- świętowanie nowego roku w miłym towarzystwie przy alkoholu, żartach, rozmowach. Jakiś flircik? Hehe. Tu mi się jeszcze skojarzyło z 'puszczaniem' fajerwerków na dworze i piciem szampana. Zabawa udana ;)

z kim- król mieczy/ giermek monet/ król monet

hmm.. towarzystwo z pracy? rodzina albo bliscy znajomi

jak się bawiłaś- koło/ 6 monet

różnie chyba było... początkowo nie byłaś nastawiona zbyt dobrze ale to się zmieniło. Weszłaś w towarzystwo, nawiązałaś kontakt, rozmowy itp. Było dobrze, ale nie aż tak super

• Like 1

1. gdzie spędziłam Sylwestra?

Księżyc - na świeżym powietrzu

Jaka była atmosfera?

9mieczy (!?) - ponuro, koszmarnie (to chyba niemożliwe) - chyba że było stylizowane na halloween/gotyk albo mogłaś też oglądać pokaz sztucznych ogni ?

2. Z kim (oprócz mojego męża)?

głupiec - paź pucharów - śmierć

towarzystwo lubiące dobrą zabawę, uczuciowi, czasem zmienne nastroje... chyba kobiety w przewadze ..(albo 13 osóB)

kochankowie - 8monet

może znałaś ich z pracy, może jakaś para tam była(oprócz was)

3. Jak się bawiłam?

as buław - cesarz - rycerz buław

rozkręcałaś się powoli - potem trochę sztywna byłaś, władcza - a na koniec rozkręciłaś się na całego(może tańczyłaś)

1. gdzie spędziłam Sylwestra?- w mieszkaniu mojego wujka- z którym jestem bardzo związnana/ mieszkanie było w wiezowcu, na 9 piętrze

Jaka była atmosfera?- przyjazna, każdy coś przyniósł, dużo dobrego jedzenia i alkoholu, rodzinnie

2. Z kim (oprócz mojego męża)? z wujkiem, z moimi rodzicami/ na chwilę wpadł kuzyn z 2 córeczkami

Może coś o tych osobach... wujek i rodzice starsi wiekiem, kuzyn około 35, mój mąż i ja stosunkowo najmłodzsi

3. Jak się bawiłam?

Na początku kiepsko, później chciało mi sie bardzo zapalić i poszłan na spacer z mężem, a jak wróciłam, to się rozkręciło i nawet sporo wypiłam i było miło:)

Dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu:)

coś tam trafiłam :) hehe a ten król denarowy to tataaa

haha , bo kaską sypnąć lubi:)))

a Krol Mieczy to Ci wyszedł wujek, bo wdowiec