Jump to content

Proszę o poradę


Eewa

Recommended Posts

Witam! Proszę o radę w sprawie skryptu runicznego. Jakiś czas temu rozstałam się z partnerem, sporo się wydarzyło. Jestem na takim etapie, iż wydaje mi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny i "przyciąganie" go na siłę z powrotem za pomocą run nie jest najlepszym rozwiązaniem. Potrzebuję raczej skryptu uniwersalnego, który pomógłby znaleźć mi odpowiedniego partnera, przyciągnął miłość, na której bardzo mi zależy w życiu, jednym słowem - pomógł znaleźć partnera na dobre i złe. Natknęłam się na forum na skrypt "gebo-laguz-imię napisane runami-othala-dagaz" , czy byłby odpowiedni? Dziękuję z góry za podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Też nie do końca... Bywa różnie, ale Gebo może sprawić, że facet przyjdzie, weźmie to, na co ma ochotę i pójdzie dalej...

Pisanie runami imienia obok skryptu nie będącego konkretnym słowem to bardzo zły pomysł z kolei.

Ja bym nie stawiała na przyciąganie (niezależnie od tego, czy byłego, czy nowego, czy jakiegokolwiek) faceta runami, ale raczej na życie pełnią życia BEZ faceta. Szczęśliwa kobieta przyciągnie "właściwego" mężczyznę bez użycia magii...

Link to comment
Share on other sites

Więc te skrypty to tak nie do końca, dobrze zrozumiałam? Ja nie traktuję run jako "magii" w czystym tego słowa znaczeniu :) Myślałam jedynie o ewentualnej pomocy, może również podświadomej. bo życie pełnią życia to swoją drogą :) - uczę się tego od nowa. "Przyciąganie" to słowo, którego chyba niefortunnie użyłam. Ale jak każda kobieta mam swoje rozterki po zakończonym związku, mam nadzieje na przyszłość. Myślałam, że skrypt pomoże, "przestawi" w sobie tylko właściwy sposób podświadome myśli, niejako je nakieruje. Ale i tak dziękuję :), ja nie znam się na runach aż tak dalece, chociaż mi towarzyszą.

Link to comment
Share on other sites

Ja poznaję runy... a im lepiej je poznaję, tym więcej we mnie pokory... Swoja przygodę zaczęłam od zakupionego w sieci skryptu :)... później była książka Warnecka, a teraz poznaję je (że tak powiem) osobiście... Moja początkowa ignorancja przerodziła się w szacunek... dziś nie odważę się używać skryptów... za mało jeszcze wiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie traktuję run jako "magii" w czystym tego słowa znaczeniu :).

 

A w jakim slowa znaczeniu je traktujesz? ;) Jako fajne znaczki sciagajace boska energie wszechswiata? :P

Link to comment
Share on other sites

:) Raczej jako "przekaźniki" wiedzy zakodowanej i w nas i "w górze", ponadczasowej - podświadomość i nadświadomość zarazem. Warto ją choć trochę poznać - i szanować. I mam nadzieję, nikogo tym nie obrażam ;))
Link to comment
Share on other sites

brrrrrr..... skąd ta ponadczasowość w runach? Skoro są charakterystyczne dla mimo wszystko dość wąskiej grupy ludnościowej.

Skąd idea "przekaźników" wiedzy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...