Skocz do zawartości

Proszę o poradę


Eewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o radę w sprawie skryptu runicznego. Jakiś czas temu rozstałam się z partnerem, sporo się wydarzyło. Jestem na takim etapie, iż wydaje mi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny i "przyciąganie" go na siłę z powrotem za pomocą run nie jest najlepszym rozwiązaniem. Potrzebuję raczej skryptu uniwersalnego, który pomógłby znaleźć mi odpowiedniego partnera, przyciągnął miłość, na której bardzo mi zależy w życiu, jednym słowem - pomógł znaleźć partnera na dobre i złe. Natknęłam się na forum na skrypt "gebo-laguz-imię napisane runami-othala-dagaz" , czy byłby odpowiedni? Dziękuję z góry za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca... Bywa różnie, ale Gebo może sprawić, że facet przyjdzie, weźmie to, na co ma ochotę i pójdzie dalej...

Pisanie runami imienia obok skryptu nie będącego konkretnym słowem to bardzo zły pomysł z kolei.

Ja bym nie stawiała na przyciąganie (niezależnie od tego, czy byłego, czy nowego, czy jakiegokolwiek) faceta runami, ale raczej na życie pełnią życia BEZ faceta. Szczęśliwa kobieta przyciągnie "właściwego" mężczyznę bez użycia magii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc te skrypty to tak nie do końca, dobrze zrozumiałam? Ja nie traktuję run jako "magii" w czystym tego słowa znaczeniu :) Myślałam jedynie o ewentualnej pomocy, może również podświadomej. bo życie pełnią życia to swoją drogą :) - uczę się tego od nowa. "Przyciąganie" to słowo, którego chyba niefortunnie użyłam. Ale jak każda kobieta mam swoje rozterki po zakończonym związku, mam nadzieje na przyszłość. Myślałam, że skrypt pomoże, "przestawi" w sobie tylko właściwy sposób podświadome myśli, niejako je nakieruje. Ale i tak dziękuję :), ja nie znam się na runach aż tak dalece, chociaż mi towarzyszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznaję runy... a im lepiej je poznaję, tym więcej we mnie pokory... Swoja przygodę zaczęłam od zakupionego w sieci skryptu :)... później była książka Warnecka, a teraz poznaję je (że tak powiem) osobiście... Moja początkowa ignorancja przerodziła się w szacunek... dziś nie odważę się używać skryptów... za mało jeszcze wiem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Raczej jako "przekaźniki" wiedzy zakodowanej i w nas i "w górze", ponadczasowej - podświadomość i nadświadomość zarazem. Warto ją choć trochę poznać - i szanować. I mam nadzieję, nikogo tym nie obrażam ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brrrrrr..... skąd ta ponadczasowość w runach? Skoro są charakterystyczne dla mimo wszystko dość wąskiej grupy ludnościowej.

Skąd idea "przekaźników" wiedzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...