Skocz do zawartości

Śnieg, noc, trup, łazienka, woda, mężczyzna i kobieta, policja


Gość Vanilia22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vanilia22

Sen był ogólnie bardzo długi lecz pamiętam kilka scen.

1. Ciemna noc. Jestem na ostatnim piętrze w bloku moich staruszków. Zima wszędzie śnieg. Mama mi pokazuje na balkonie swoja firmę. Widze na dole kilka budynków a między nimi krzątającego się mego brata. W koszuli nocnej mogłabym tak obserwowac całą noc. Zauważamy z mamą, że sobie nie radzi więc wsiadamy razem w samochód i jedziemy. A na miejscu go nie zastajemy tylko palące się światła przed budynkami.

 

2. Śniła mi się policja a właściciwe komisariat. Czułam się trochę jakbym ogladała serial. Jacyś policjanci narzekali, że musza pilnowac dwóch wyrostków. Byli tuż przed maturami ale coś złego zrobili i musieli ich przesłuchac. Przed ich biurem było wejście a tam stało biurko gdzie spisywała protokoły jakas policjantka. I przyszła pewna dziewczyna, która chciała zgłosić, że ci dwaj coś skradli. Bardzo płakała i nie wiedziałam jej twarzy bo była skulona i włosy zasłoniły jej twarz.

 

3. Łazienka była najbardziej makabryczna. Gdy weszłam aby umyć ręce zobaczyłam wiszące pranie na górze a w wannie brudna wodę. Lecz nie było tam nic szczególnego. Po jakimś czasie nowu tam wróciłam i zauważyłam, że w tej wodzie jest jakas postać, lecz bałam się na to patrzeć. Za trzecim razem wyłonił sie trup mężczyzny. To był znany aktor ale miałam wrażenie, że chce się z tej wody wydostać a nie może. Postanowiłam mu pomóc. I z chwilą kiedy wzięłam jego głowę na powierzchnię jego postać zmieniła się w kobietę, którta w ustach miała białą pianę.

Nie wiem czy udało mi się ją uratować.

A potem znowu wrociłam do wyjściuowej sceny ale już był dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilko.

Sen pierwszy mówi o tym, że musisz przestać przyjmować i dawać tak wiele pomocy. Jeśli ktoś potrzebowałby jej, na pewno by o tym powiedział. Sprawia to, że stosunki między Tobą a kims mogą się oziębić. Skoro widziałaś to wszystko z balkonu w niepełnym stroju, można dodać, że zabierasz się za coś nie mając o tym odpowiedniego pojęcia. Ale wszystkiego idzie się nauczyć. :wink:

Część druga wyraźnie ukazuje, że czujesz się troszkę pogubiona we wszystkim co się teraz dzieje. Z jednej strony wszystko jest uporządkowane, a z drugiej widzisz straszny chaos i bałagan. Masz teraz na głowie wiele spraw i może sprawić to, że w najbliższym czasie staniesz się nerwowa, wręcz nieznośna. Musisz nauczyć się panować teraz nad swoimi nerwami - to bardzo ważna umiejętność.

Sen ostatni ukazuje Ciebie, która chce wszystko poukładać, ale również i o czymś przykrym zapomnieć. Jest jednak wiele przeszkód. Z jednej strony nie masz teraz czasu o tym myśleć, a z drugiej wiesz, że nastąpić może wiele komplikacji. Twój problem może w najbliższym czasie zmienić się w znacznie mniejszy, co nie oznaczać jednak będzie, że kłopot ten stanie się na tyle małym, aby go zbagatelizować do złośliwości losu.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sniło mi sie ze moja przyjaciólka wykrzykiwała do mnie i do reszty moich znajomych ze nas nie nawidzi. nie lubi. co to oznacza?? nie chce jej stracic:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...