Jump to content

Ból strach

iwona44iwa

Recommended Posts

Miałam sen ( będę pisać nie po kolei bo nie wiem co najpierw mi się śniło)

A wiec...

Ludzi opanowały kukły( drewniane z sznurkami, wyrzucone na śmietnik):ysz: Była grupa ludzi którzy byli jeszcze sobą( uwięzieni i zmuszani do pracy) Byłam wśród nich w śnie byłam zakochana w jakimś chłopaku Po kolacji jakaś pani pozwoliła mi iść z nim na pole ( było to zabronione) Przyłapani nas uciekałam trafiłam do jakiegoś domku byli tam wszyscy ludzie ( Którzy byli sobą) Próbowałam uciekać ale nie mogłam bo coś mnie przy nich trzymało( Uczycie) jak wyszłam z domku spotkałam trzech identycznych ,,krasnoludków'' którzy mi radzili uciekać widziałam tez psa na łańcuchu ( kudłaty , mały i rudo brązowy) wróciłam do pokoju a tam w oknie zauważyłam dwoje ludzi w maskach (Kaczek żółtych )nagle do pokoju wchodzi dwoje ludzi pierwszy mężczyzna( weterynarz którego pamiętam z ,,tamtego życia'{jego życia}' i któremu to wszystko mowie) nie jest on już sobą druga osobę nie mogę określić. Podaje mi zastrzyk w pupę (boje się)

i zmiana akcji

jestem w kuchni mojej babci Przychodzi wujek nieco pijany płacze mówi ze boli go ząb Patrze mu w buzie aa on ma tam dwa zęby ( stare czarne i trzonowe) ma tez dziury w policzkach kolo zębów Nagle chwyta te ząb i wyrywa skręca mu kark z bólu ( mnie tez to boli czuje ten ból płacze) jest dużo krwi

Będę wdzięczna proszę o jak najszybszą odpowiedź

Edited by iwona44iwa