Jump to content

schodzenie do piwnicy

clara_aneczka

Recommended Posts

Witam! Od jakiegos tygodnia albo nawet dowch ciagle w moich snach pojawia sie motyw schodzenia do piwnicy. Najpierw schodzilam po schodach do piwnicy w mojej starej szkole chcialam po cos tam isc a kolezanki (z jedna z nich studiuje i nie znalam jej wczesniej) mnie wolaly ze to nie tam ze musimy isc do gory i zawrocilam za nimi. Pozniej kilka razy chcialam dostac sie do komorki w piwnicy w moim starym bloku ale chyab nie udalo mi sie wejsc bo dzrwi byly zamkniete. I dzis znowu szlam ze znajomymi i napotkalismy na schody ja poszlam w dol tak jakby w podziemie i chyba uderzylam sie w glowe bo strop byl niski i musialam sie schylac a oni znowu mnie wolali ze musimy isc do gory. Pamietam, ze schody na gore byly strome i pokryte pajeczynami.Akcja dziala sie na osiedlu gdzie czesto bywalam gdy chodzilam do podstawowki i gimnazjum jakby mlodziencze tereny.

Czy te sny moga cos oznaczac? Od dwoch tygodni pisze prace inżyneirska mam llaedwie 50% nie mam sily i checi tego robic a najwiekszy problem to, że nie moge dostac materialow nigdzie i to mnie blokuje. Czy te sny poprostu obarzuja chcec mojej rezygnacji czy oznaczają cos wiecej?

Edited by clara_aneczka