Skocz do zawartości

mężczyzna/spotkanie/brak uwagi/inna kobieta


anty666osiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretacje snu,ponieważ nie wiem jak mam go odebrać . Dzisiejszej nocy śnił mi się mój ukochany mężczyzna.Myśle o nim codziennie,oglądam zdjęcia.Nie mam z nim kontaktu przez 4 lata.Kiedyś byliśmy blisko mimo to że jest odemine o 7 lat starszy a ja jestem dość młoda,on wiedział że go kocham.Marze o tym żeby go spotkać i ten sen właśnie jest z nim związanymianowicie: Stałam w jakimś dziwnym miejscu z moją matką była tam woda i ryby.Coś jakby w zoo. i nagle mi powiedziała że on ma przyjść.Ucieszyłam się że po tak długim czasie w końcu go zobacze.Gdy przyszedł,przywitaliśmy się i on wogle nie zwracał na mnie uwagi,chciałam z nim porozmawiać.Przyszedł w sprawie do mojej matki i nawet na mnie nie patrzył,jakbyśmy się wogle nie znali.Potem była zmiana miejsca i rzecz działa się u mnie w domu.On czytał książke telefoniczną i szukał numeru do firmy swojej dziewczyny . i wymieniał często jej nazwisko,a nigdy wczesniej go nie słyszałam.Ździwiło mnie to bo byłam pewna że nie ma dziewczyny.Sen ten był bardzo blisko związany z czasem rzeczywistym bo faktycznie bardzo chce go spotkać,tak jak i we śnie.Bardzo dziękuje jeśli chciało się komuś to przeczytać i mi pomóc. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...