Skocz do zawartości

Pani zawód? - czarownica


monika88

Rekomendowane odpowiedzi

Czarownica legalnym zawodem. Od tego roku

 

RUMUNIA. Od Nowego Roku weszły w życie zmiany w prawie pracy Rumunii i czarownice mogą się teraz poszczycić wykonywaniem legalnego zawodu. Problem w tym, że wiele z nich wcale się nie cieszy, bo legalizacja zawodu czarownicy oznacza dla rządu tyle, że teraz można ściągać od wiedźm podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym opodatkował prostytutki, fajnie by było jak urząd skarbowy by ścigał te od sponsoringu. Albo sobie wyobraźcie w centrum handlowym tajnych agentów skarbówki polujących na galerianki małoletnie:DDD

No i kościół opodatkować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oriona "Czekam na legalnych morderców : D " To duza przesada.....

Co do czarownic / wróżbitów/ bioenergoterapełów itp. To moze i dobry pomysł ( podkreślam moze dobry pomysł ) w końcu to też w jakiś tam % zawód. W każdym państwie jest dziura budżetowa. Wiec chcą załatać. Dlatego uważam ze jeśli każdemu posłowi odciąć z pensji do 5 tys. Nawet by tego nie odczuli dodatkowo zrezygnować z diety poselskiej. Nic im się nie stanie jak zjedzą w zwykłej restauracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna ja uważam że trzeba im dać najniższą średnią krajową i ich wszystkie dochody publicznie podać.

A legalni mordercy już są chcą dużą ilość osób zagłodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za łapówki do obozu pracy:DDD

 

Uważaj, bo ich złapią ;)

 

 

A co do czarownic/wróżbitów/bioenergoterapeutów - wróżbita oraz astrolog to są w Polsce zupełnie legalne zawody ujęte w spisie zawodów. Nie pamiętam czy bioenergoterapeuta też, ale chyba tak. Dlatego właściwie nie wiem po co oddzielnie "czarownica" no ale ok :P (no wiem, że to nie w Polsce ;) ale mimo wszystko...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja bym opodatkował prostytutki, fajnie by było jak urząd skarbowy by ścigał te od sponsoringu. Albo sobie wyobraźcie w centrum handlowym tajnych agentów skarbówki polujących na galerianki małoletnie:DDD

No i kościół opodatkować. :D

 

Dobre by to było hehe najlepsze z tymi agentami, uśmiałam się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest taki wolny temat bo w (pogaduszki) pozwolę sobie przytoczyć jeszcze jeden sposób na to by budżet kraju dostał więcej kasy. Zabronić umów na zlecenie, to sprawi że pracownicy nie będą wykorzystywani zyskają ubezpieczenia no i do tego chorego ZUSu wpadnie więcej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest taki wolny temat bo w (pogaduszki) pozwolę sobie przytoczyć jeszcze jeden sposób na to by budżet kraju dostał więcej kasy. Zabronić umów na zlecenie, to sprawi że pracownicy nie będą wykorzystywani zyskają ubezpieczenia no i do tego chorego ZUSu wpadnie więcej kasy.

 

To mogło by być dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewolucja to była po rozbiciu tupolewa, :

szybkie wybory ,szansa na "nowe" rządy....

Tymczasem jest jak jest.

Może następne pokolenie coś zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pani zawód? - czarownica

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...