Jump to content

Bardzo dziwne, 2 życia czy 2 wymiary?


podjar

Recommended Posts

Miałem jakis sen(którego za bardzo nie pamiętam), po którym obudziłem się w łóżku i czułem że mogę wyjść z ciała, otworzyłem tylko na chwile oczy i zobaczyłem, że mam w ręku jakiś kawałek kolorowego papieru.

Zamknąłem oczy i próbowałem wyjść z ciała, po momencie usłyszałem głos który wołał Daniel, zdawało mi się że to moja mama.

Ale nic, kontynuuje wyjście i jakoś zauważyłem wychodzące swoje ciało przez moment, chyba oczyma tego z którego wychodziłem,bo jak się okazało po wyjściu znalazłem się w swoim łóżku, nikt mnie nie wołał,miałem w tamtym ciele świadomość że jest po 10 i naprawde tak było, po czym uświadomiłem sobie że ciało z którego wyszedłem to musiałem być ja ale żyjący w innym miejscu lub wymi. Ciekaw jestem co by było gdybym wtedy nie wyszedł z ciała i czy miałbym świadomość że znajduje się w innym.

Dodam że od jakiegoś czasu zajmuje się spontanicznym oobe.

Wiecie coś o tym? Spotkaliście się z czymś podobnym? Proszę o wasze wypowiedzi;]

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale mnie nie zrozumiałeś, otóż chodziło mi o to że przed wyjściem byłem w ogóle w innym miejscu, tak jakbym żył 2 miejscach na raz. Trudno to wytlumaczyc. Chodzi mi o to że obudziłem się jakby w nie swoim ciele lub swoim drugim ciele którego nie jestem nawet świadomy. Slyszalem takie przypadki, że można wejść do czyjegoś ciała i chyba właśnie to mi sie przytrafiło. Gdyby nie to, że czułem, że mogę z niego wyjść to bym został na jakiś czas w tym drugim ciele i ciekawe czy w ogóle bym miał świadomość że jestem w innej osobie. Napiszcie co o tym sądzicie :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie - to też coś innego, z tego co wyczytałem to bilokacja polega na możliwości bycia jednej osoby w dwóch miejscach naraz. A z mojego doświadczenia wynika, że jedną postacią nie byłem, poprostu w szybkim okresie czasu przeszedłem z jednego ciała do drugiego. Ale, wyczytałem też pod koniec książki R. Monroe'a "Dalekie Podróże", że możliwe jest prowadzenie przez jedną osobę dwóch żyć w równoległym czasie, a nawet zdarza się to często. tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy i myślę że to mogło być właśnie prawdziwą odpowiedzią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...