Jump to content

wydarzenie wigilijne

Arivo

Recommended Posts

w Wigilię wydarzyło się coś...co ma skutki do dzisiaj

napiszcie proszę:

1.Co to buło?

2.O jakiej porze dnia się wydarzyło?

3.Kto był wtedy ze mną?

Powodzenia ...odp.piątek wieczorem...:k035:

Zamknięte

Edited by Arivo

j tak szybciutko. na początku myslałam, że złamałaś nogę czy coś w tym rodzaju. jednakowoż było to wydarzenie emocjonalne w pierwszej chwili euforia a w kolejnej perspetywa przysżłości która martwi było to po zachodzie słońca ale nie było jeszcze ciemno.. to moze dotyczyć Twego dziecka. był wtedy z Tobą wierny przyjaciel.. bądź mąż. stawiam na to, że albo ktoś przyjechał i został na dłużej, albo ktoś zaszedł w ciążę.

(karty Słońce, Siła, 2 buławy, Głupiec, 4 miecze, Zmartwychwstanie, 10 buław, 7 denarów, 3 buławy)

• Like 1

co sie wydarzylo? rydwan, wieza , wypadla 5 kielichow, krolowa kielichow

złamałas noge , zwichnelas kostke.... ewentualnie jakis inny wypadek w domu.....

ale dodam ze skojarzylo mi sie te karty z jakims wypadkiem domowym typu; zalanie mieszkania:mysli:

pora dnia 7 bulaw tu strzelam 7 godzina rano albo wieczorem

kto byl z toba giermek kielichow- giermek mieczy- krolowa mieczy

bylas z dziecmi, albo z jakimis mlodymi osobami z rodziny

dodalam pytanie Twoje odczucia 5denarow

bylas zalamana i smutna, ta sprawa cie zdolowala ....

na zdjeciu osoba na karcie idzie o kulach ....

obstawiam: zalanie mieszkania albo zlamanie/zwichniecie nogi

Edited by mergajte
  • Like 1

1.Co to buło? - Paź kielichów, Głupiec, Wieża, 8 buław, 6 monet, 4 monety - hmm, chyba wydarzył się jakiś wypadek - upadek, przez nieostrożność, poślizgnięcie coś działo się bardzo szybko i ucierpiałaś Ty albo Twoje dziecko (ale stawiam na Ciebie), może złamanie ręki lub nogi i wizyta na pogotowiu, albo ktoś pomógł, było to podczas powrotu do domu może z zakupów, coś niosłaś a teraz pewnie jesteś unieruchomiona bo masz gips

2.O jakiej porze dnia się wydarzyło? - 7 buław - za dnia, było jasno tak między 10-13 godziną

3.Kto był wtedy ze mną?- Moc, 6 kielichów - Twoje dziecko, pomagało Ci nieść zakupy

hmm, trudne ćwiczenie

• Like 1

Żeby lepiej sie orientować zaczęłam od skutków:

4 miecze - odpoczywasz, leżysz w łóżku, kurujesz sie (albo po prostu myslisz o tym - chcesz sobie coś poukładać w głowie lub Zapomnieć o tym) - w każdym razie zdrowiejesz - fizycznie (lub psychicznie)

1.Co to było?

sąd - gwiazda - 2 mieczyMyślę, że na spacerze chciałaś udowodnić sobie swoją lekkość,zwinność itp. i poślizgnęłaś się na lodzie/roztopionym śniegu i wylądowałaś u lekarza (chirurga, ortopedy?). Wiem, że to banalne i przewidywalne,ale tak mi wyszły karty

gwiazda - 2 mieczy kojarzą mi sie jeszcze z jazdą na łyżwach

(Albo: Czułaś się swobodnie w towarzystwie i chciałaś się czymś popisać, a spotkałaś się z odrzuceniem. Może kogoś obraziłaś?)

rycerz mieczy - było już ciemno - wieczór,noc (Przemawia za poslizgiem)

3.Kto był wtedy ze mną?

śmierć - 6 monet - pustelnik

Mogłaś być sama, w zagrożeniu życia, ale znalazł się ktoś, kto cię wypatrzył i pomógł ci wyjść z opresji.

na koniec zapytałam jeszcze o kategorię tego zdarzenia:

diabeł - wisielec - 7 pucharów

Czyżby jednak było to bardziej emocjonalne?

(lub jakiś diabełek cię pokusił żebyś coś zrobiła, w efekcie przewróciłaś się i musiałaś wybrać sposób leczenia)

...ale nie wiem czy tu już nie przekombinowałam...

... i w sumie już sama nie wiem...

ale obstawiam poślizg ;)

Czekam na inne interpretacje i wyniki :)

Edited by Orchidea87
  • Like 1

1.co to bylo-Pustelnil,3 Palek,3 Mieczy-szukalas czegos,wybieralas sie gdzies i zlamalas noge albo nie Ty tylko ktos od Ciebie z rodziny,tata mama

2.o jakiej porze-9 Monet-9 rano

3.kto byl wtedy z Toba-2 Monet,Walet Mieczy,2 Kielichow-2 Twoich synow

• Like 1

co to było- 8 buław/ giermek monet/ mag

coś związanego z ruchem :_mysli: na mojej karcie kobieta wręcz biegnie po schodach, więc coś z tym związane. Może np. chciałaś zapakować dla kogoś świąteczny prezent? coś zrobić dla kogoś, a może gotowanie potraw na świąteczną kolację. Może się poparzyłaś?

pora dnia- 8 kielichów

było jeszcze widno

kto z Tobą był- 6 kielichów, 9 monet

rodziną z którą rzadko się widujesz, ktoś z kim masz wspólne wspomnienia

O7 rano zjechałam po schodach z tym,że jedna noga zgięta mi została...nadwyrężyłam ścięgno kolana,byłam zła bo Wigilię robiłam u siebie...w domu był mąż,który nerwowo pomagał mi wstać...Do chwili obecnej boli mnie ta noga i jeszcze utykam.Jak zawsze jesteście super,karty fajne opisały sprawę....Każda z Was otrzymuje punkcik....Dziękuję za udział.. ..

j tak szybciutko. na początku myslałam, że złamałaś nogę czy coś w tym rodzaju. jednakowoż było to wydarzenie emocjonalne w pierwszej chwili euforia a w kolejnej perspetywa przysżłości która martwi było to po zachodzie słońca ale nie było jeszcze ciemno .. to moze dotyczyć Twego dziecka. był wtedy z Tobą wierny przyjaciel.. bądź mąż. stawiam na to, że albo ktoś przyjechał i został na dłużej, albo ktoś zaszedł w ciążę.

(karty Słońce, Siła, 2 buławy, Głupiec, 4 miecze, Zmartwychwstanie, 10 buław, 7 denarów, 3 buławy)

co sie wydarzylo? rydwan, wieza , wypadla 5 kielichow, krolowa kielichow

złamałas noge , zwichnelas kostke.... ewentualnie jakis inny wypadek w domu.....

ale dodam ze skojarzylo mi sie te karty z jakims wypadkiem domowym typu; zalanie mieszkania:mysli:

pora dnia 7 bulaw tu strzelam 7 godzina rano albo wieczorem...idealnie

kto byl z toba giermek kielichow- giermek mieczy- krolowa mieczy

bylas z dziecmi, albo z jakimis mlodymi osobami z rodziny

1.Co to buło? - Paź kielichów, Głupiec, Wieża, 8 buław, 6 monet, 4 monety - hmm, chyba wydarzył się jakiś wypadek - upadek, przez nieostrożność, poślizgnięcie coś działo się bardzo szybko i ucierpiałaś Ty albo Twoje dziecko (ale stawiam na Ciebie), może złamanie ręki lub nogi i wizyta na pogotowiu, albo ktoś pomógł, było to podczas powrotu do domu może z zakupów, coś niosłaś a teraz pewnie jesteś unieruchomiona bo masz gips

2.O jakiej porze dnia się wydarzyło? - 7 buław - za dnia, było jasno tak między 10-13 godziną

3.Kto był wtedy ze mną?- Moc, 6 kielichów - Twoje dziecko, pomagało Ci nieść zakupy

Żeby lepiej sie orientować zaczęłam od skutków:

4 miecze - odpoczywasz, leżysz w łóżku, kurujesz sie (albo po prostu myslisz o tym - chcesz sobie coś poukładać w głowie lub Zapomnieć o tym) - w każdym razie zdrowiejesz - fizycznie (lub psychicznie)

1.Co to było?

sąd - gwiazda - 2 mieczyMyślę, że na spacerze chciałaś udowodnić sobie swoją lekkość,zwinność itp. i poślizgnęłaś się na lodzie/roztopionym śniegu i wylądowałaś u lekarza (chirurga, ortopedy?). Wiem, że to banalne i przewidywalne,ale tak mi wyszły karty

gwiazda - 2 mieczy kojarzą mi sie jeszcze z jazdą na łyżwach

(Albo: Czułaś się swobodnie w towarzystwie i chciałaś się czymś popisać, a spotkałaś się z odrzuceniem. Może kogoś obraziłaś?)

rycerz mieczy - było już ciemno - wieczór,noc (Przemawia za poslizgiem)

3.Kto był wtedy ze mną?

śmierć - 6 monet - pustelnik

Mogłaś być sama, w zagrożeniu życia, ale znalazł się ktoś, kto cię wypatrzył i pomógł ci wyjść z opresji.

na koniec zapytałam jeszcze o kategorię tego zdarzenia:

diabeł - wisielec - 7 pucharów

Czyżby jednak było to bardziej emocjonalne?

(lub jakiś diabełek cię pokusił żebyś coś zrobiła, w efekcie przewróciłaś się i musiałaś wybrać sposób leczenia)

...ale nie wiem czy tu już nie przekombinowałam...

... i w sumie już sama nie wiem...

ale obstawiam poślizg ;)idealnie

Czekam na inne interpretacje i wyniki :)

hmm, trudne ćwiczenie

1.co to bylo-Pustelnil,3 Palek,3 Mieczy-szukalas czegos,wybieralas sie gdzies i złamałaś nogę albo nie Ty tylko ktos od Ciebie z rodziny,tata mama...blisko..

2.o jakiej porze-9 Monet-9 rano

3.kto byl wtedy z Toba-2 Monet,Walet Mieczy,2 Kielichow-2 Twoich synow

co to było- 8 buław/ giermek monet/ mag

coś związanego z ruchem :_mysli: na mojej karcie kobieta wręcz biegnie po schodach, więc coś z tym związane. Może np. chciałaś zapakować dla kogoś świąteczny prezent? coś zrobić dla kogoś, a może gotowanie potraw na świąteczną kolację. Może się poparzyłaś?

pora dnia- 8 kielichów

było jeszcze widno

kto z Tobą był- 6 kielichów, 9 monet

rodziną z którą rzadko się widujesz, ktoś z kim masz wspólne wspomnienia

Edited by Arivo

cudownie karty pokazaly 5 denarow, jak pisalam wczesniej, na tej karcie jeden czlowieczek idzie o kulach, bylam blisko:mruga:

gratulacje dla wszystkich:D

trochę znowu namieszałam z QUOTE ,ale mam nadzieję,że mi wybaczycie...Pozdrawiam

Nigdy nie wątpiłam,że jesteście super...nie było zbyt łatwe a pięknie Wam poszło...gratuluję...:bukiet::bukiet::bukiet:

aaale kicha:D a ja tu o śliwkach na wierzbie:D:D

Biedna Arivo! dobrze, że nie złamana ta noga, bo by dopiero była wigilia w gipsie!!!

Zdrówka z całego serduszka! pozdrawiam wszystkie dziewczęta i gratuluję pięknych trafień. sama muszę sobie obiecać częściej ćwiczyć:P

Pozdro!

aaale kicha:D a ja tu o śliwkach na wierzbie:D:D

Biedna Arivo! dobrze, że nie złamana ta noga, bo by dopiero była wigilia w gipsie!!!

Zdrówka z całego serduszka! pozdrawiam wszystkie dziewczęta i gratuluję pięknych trafień. sama muszę sobie obiecać częściej ćwiczyć:P

Pozdro!

Byłaś bardzo blisko...trafiłaś z nogą...punkcik Ci się należy...i jeszcze mała poprawka u Ciebie...nie było jeszcze ciemno ...zaraz poprawię...;)

Byłaś bardzo blisko...trafiłaś z nogą...punkcik Ci się należy...i jeszcze mała poprawka u Ciebie...nie było jeszcze ciemno ...zaraz poprawię...;)
:szok::szok::szok::beczy:

TY jesteś kochana!!::zawstydzony:

dzięki za wsparcie:P