Jump to content

Suknia ślubna


rutka

Recommended Posts

Witam .ostatnio dużo myślałam o moim śnie szukałam odpowiedzi w internecie ale nic nie znalazłam.byłam ubrana w piękną suknie ślubną (białą) i brałam ślub ale odczucia moje w tym śnie były takie że nie chciałam tego ślubu.i to mnie dziwi bo to był mój obecny mąż(wyszłam za mąż 2 miesiące temu) po 4 letniej znajomości i bardzo go kocham co to może znaczyc.?

Link to comment
Share on other sites

Witam.Tak wychodząc pierwszy raz za mąż {1996)miałam wątpliwości .Teraz nie bo wiem jakim jest człowiekiem ....choc przeszło mi przez myśl czy życ w partnerstwie bo tak wygodnie .Ale jeśli o wybór jako człowieka z którym mam spędzic resztę życia to nie.

Edited by rutka
Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Z tego co piszesz, to nic chyba sie w Twoim zwiazku nie dzieje, więc snem nie musisz sie przejmować, bo na moje oko pokazuje ze z mężem jest Ci i tak dobrze nie zależnie od papierka... ale ze we snie byłas w sukni ale Slubu nie chciałaś - nie wiem czemu, ale przyszło mi na mysl, że slub był bardziej dla Waszych bliskich niz dla Was samych wg Twojego subiektywnego odczucia (jeśli chodzi o wasze wzajemne relacje), nie mniej - papierek ma to do siebie, że wiele spraw jest łatwiej załatwić - choćby kredyt hipoteczny (wspólnota majatkowa).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...