Jump to content

Prośba o interpretację


Monique-Moon

Recommended Posts

ONA: 01.01.1991

ON:02.03.1988

 

 

Wibracja związku 8

8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa. Co należy robić w związku sygnowanym wibracją 8? Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze żeby to były wspólne marzenia, a nie żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów.

8 jest wibracją wspólną dla związku jak również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją.

8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna przypisana jest do jego rodziny.

Są to również związki, gdzie bardzo często partnerzy tworzą tzw. team czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja gdzie w związku jest dwóch „dyrektorów”, wtedy zwykle decyzje są niekompatybilne. W takim związku już na samym początku należy ustalić kto jest przewodnikiem stada.

Wibracja 8 gwarantuje swoim podopiecznym sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. To też wibracja, która pozwala małżonką zbudować wspólny dom na wysokim poziomie. Rodzina naznaczona wibracją 8 może wchodzić w pewien rodzaju rygoru w wychowaniu potomstwa, jeśli uda się nam jednak złamać tą strukturę rodową wtedy związek jest nie do rozerwania.

 

 

ONA:01.01.1991

ON(II):16.03.1991

 

 

Wibracja związku 7

7 to wibracja duchowa, dlatego od razu wiadomo, że związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny. Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Żony marynarzy często tworzą związki naznaczone wibracją 7, bo jest to informacja, że w związku będą się działy sprawy, będą stawały przeszkody na drodze do realizacji, które, jeśli nie wystąpi głęboka więź uczuciowa, porozumienie dusz, a nie tylko porozumienie intelektów i ciał, to taki związek nie jest w stanie przetrwać.

Jeśli właśnie wchodzi na taki wyższy filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem, jeśli związek zaczyna być związkiem głęboko duchowym, wtedy jak najbardziej ma rację bytu, ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

Link to comment
Share on other sites

Ona: jesteś zbyt dużą indywidualistką. Za szybko też podejmujesz decyzje, nie pozwalając zadziałać Twojemu szóstemu zmysłowi i intuicji. To jest też powodem częstych zmian w Twoim życiu. Lubisz być chwalona, ale nie znosisz słów krytyki. Krytykować możesz tylko Ty. Masz niebywałą umijętność dawania miłości. Szkoda tylko, że tak rzadko przychodzi Tobie na nią ochota. Jesteś idealistką wiecznie pragnącą naprawiać świat i dlatego z trudem osiągasz swoje życiowe cele. Poskramniać swoją porywczość nauczysz się dopiero grubo po czterdziestce. On 2 III 1988 r.: dzięki rozpierającej go energii życiowej potrafi działać szybko i zdecydowanie. Podejmując jednak decyzje, bywa, niestety wyrachowany i bezwzględny. Wybuchowość i gwałtowność przeradza się czasami w brutalność. Jest wygadany, często oczytany, bywa też idealistą zamieniającymi się w fanatyka, gdyż nie umie przegrywać. Potrafi bez namysłu wyrąbać prawdę prosto w oczy, czym przysparzyć sobie wielu wrogów. Dziennikarstwo jest najlepszym dla niego zawodem. Jest też uwodzicielski i bardzo kochliwy. On 16 III 1991: wyczulony jest na to, co kto i w jaki sposób mówi (nie tylko o nim). Sam jest mistrzem słowa mówionego i pisanego. Obdarzony silnie rozwiniętym zmysłem sprawiedliwości. Lekceważy wszelkie tradycje i konwenanse. Odznacza się dobrym humorem i lubiany jest w każdym towarzystwie. Ce****e go niezachwiany optymizm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...