Jump to content
małpka2010

Podkowa

Recommended Posts

małpka2010

Znalazłam małą podkowe,jak ją oczyścić ,gdzie powiesić i czy może służyć za talizman.

InvadersMustDie

Witam.

Jak mała jest ta podkowa? - Jeśli jest takiej wielkości i wagi, możesz ją zapleść na rzemyczku i może ci służyć jako talizman.

Jak ją oczyścić? hmm...

Najpierw ją wygotuj w gorącej wodzie, a potem weź ja w prawą rękę i powiedz :

Energią Cię napełniam,

Widokiem napodziwiam,

Szczęście Ci powierzam,

Sercem Cię uszczelniam.

Pozdrawiam,

Deex

Lukan

Może służyć za amulet, jeżeli jest to prawdziwa podkowa, z żelaza. Wiesza się ją widełkami do góry nad framugę drzwi wejściowych. Żelazo odstrasza złe duchy.

małpka2010

To jest mały wisiorek,w ciucholandzie kupiłam spodnie i w kieszeni była,nie jest ze złota ani srebrna ale mam dziwne uczucie.Zaniose z powrotem do sklepu.Dziękuje za odpowiedż.Pozdrowienia.

InvadersMustDie
Zaniose z powrotem do sklepu.Dziękuje za odpowiedź.Pozdrowienia.

Witam ponownie, jak już znalazłaś to nie zanoś! Może szczęście jest Ci potrzebne i ta podkowa jest Ci pisana?

Zrób to co Ci napisałem i zawieś sobie ją na rzemyczku,

Pozdrawiam,

Deex

małpka2010

W sklepie gdy przymierzałam znalazłam i czuje się winna tak jakbym ukradła.Boję się aby ona mi jakiegoś pecha nie przyniosła.Co myśllisz o tym .

InvadersMustDie

Myślę wręcz odwrotnie, że ta gwiazdka jest Ci pisana! Poza Tym jeśli oddasz, to gdzie oddadzą ekspedientki? Same sobie wezmą...

małpka2010

Gdy zawiesze na wisiorku wówczas widełki będą na dół , to też dobrze.

małpka2010

Dziękuje Tobie i wszystkim życze szczęścia powodzenia i radości w życiu.

InvadersMustDie

Nie ma za co.! :)

Oczywiście mam nadzieje, że amulet szczęście przyniesie.

Tyr

Generalnie nie powinno się nosić rzeczy z nieznanego źródła, a już szczególnie amuletów, talizmanów itp. Energia jaką przedmiot został nasycony przez poprzedniego właściciela może być dla Ciebie szkodliwa lub nawet destruktywna...samo oczyszczenie też niewiele pomorze jeśli przedmiot był mocno nasycony (znajdował się w czyimś posiadaniu przez długi czas) Moja rada pozbyć się podkowy a jeżeli idea noszenia jej przypadła Ci do gustu to zakup/wykonaj/zamów sobie nową. Acha a starej nie niszcz ale też nie wyrzucaj (bo ktoś znajdzie i jeszcze jemu zaszkodzi) najlepiej zakop czy coś w tym stylu

JanJensen

No co Ty przecież można wyczyścić przedmiot do zera..trwa to nieco dłużej, ale nie ma z tym większego problemu.

Tyr

Owszem można ale jest to jak sam napisałeś czasochłonne a przy najmniejszym błędzie może być niebezpieczne (pozostawienie resztek energii). Moim zdaniem szkoda trudu :)

małpka2010

Wiecie co kochani będe nosić i obserwować ,czy będzie gorzej czy lepiej,dziękuje za troske.Słyszałam,że jak ktoś zgubi talizman to znaczy,że jest już nie potrzebny.Pozdrowienia.