Jump to content

Guz mózgu + wózek inwalidzki

blanx

Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu miałam sen, który mnie przeraził...

Otóż śniło mi się, że byłam na wózku inwalidzkim, pod miejscem pracy chłopaka, z którym się rozstałam w ubiegłym roku. Miałam do pokonania schody ale nie chciałam aby mnie zobaczył i zaoferował przy tym swoją pomoc. Nagle zauważył mnie przez szybę i wyszedł wraz ze swoją dobrą koleżanką z pracy. Pomógł mi zjechać po schodach...jedziemy korytarzem a nagle dzwoni do niego jego mama i ma pretensje o jakieś głupoty, w pewnym momencie on zirytowany przerywa jej i mówi łamiącym się głosem, że wiezie mnie do szpitala mówiąc "E. jest chora, bardzo chora". Chwilę po tym rozmawiamy o tym co mi jest, mam guza mózgu, jadę na operację, jego koleżanka mówi mi, że to bardzo bolesna operacja, strasznie się boję...I tu mój sen się kończy. Dodam, że rozstałam się z moim chłopakiem po długim związku w niemiłych okolicznościach i do tej pory nie potrafię pogodzić się z tym co się stało między nami oraz jak zostałam przez niego potraktowana...

Nie jestem specem ale z tego, co zinterpretowalam, to nie byl dobry sen.

Po 1. choroba - uważaj na swój stan zdrowotny

2. schodzenie po schodach - pech w milości i w interesach

3. bylaś tak jakby sparaliżowana - to także niepowodzenie w interesach, a jeśli masz partnera - nie będziesz go miala dlugo

więcej nie wiem

Nie pocieszyłaś mnie ;) Twoja interpretacja jest bardzo dosłowna a tak naprawdę każdy symbol może mieć wiele znaczeń w zależności od osoby. Wyczytałam gdzieś, że wózek inwalidzki symbolizuje nagłe urwanie kontaktu, że znajomość obydwu osób (w tym wypadku moja i eks) jest w jakiś sposób "uszkodzona" czy też "kuleje"...Zastanawia mnie najbardziej ten guz mózgu, tak sobie wymyśliłam, że może oznacza ten guz coś, co siedzi w mojej głowie i sprawia mi ból? Czyli rozpamiętywanie tego co było w tym przypadku? I jakoś odnoszę wrażenie, że ta druga osoba, w tym przypadku eks, mimo tego co się stało, że mogę na nią liczyć, że jest gotowa nieść mi pomoc...Nie mam pojęcia, takie moje dywagacje :) Co o tym myślicie?

Witam,

jakiś czas temu miałam sen, który mnie przeraził...

Otóż śniło mi się, że byłam na wózku inwalidzkim, pod miejscem pracy chłopaka, z którym się rozstałam w ubiegłym roku. Miałam do pokonania schody ale nie chciałam aby mnie zobaczył i zaoferował przy tym swoją pomoc. Nagle zauważył mnie przez szybę i wyszedł wraz ze swoją dobrą koleżanką z pracy. Pomógł mi zjechać po schodach...jedziemy korytarzem a nagle dzwoni do niego jego mama i ma pretensje o jakieś głupoty, w pewnym momencie on zirytowany przerywa jej i mówi łamiącym się głosem, że wiezie mnie do szpitala mówiąc "E. jest chora, bardzo chora". Chwilę po tym rozmawiamy o tym co mi jest, mam guza mózgu, jadę na operację, jego koleżanka mówi mi, że to bardzo bolesna operacja, strasznie się boję...I tu mój sen się kończy. Dodam, że rozstałam się z moim chłopakiem po długim związku w niemiłych okolicznościach i do tej pory nie potrafię pogodzić się z tym co się stało między nami oraz jak zostałam przez niego potraktowana...

Witam!

Spoko nie jest tak źle to porostu nekają cię wspomnienia.

Już wyjaśniam rozkładając na czynniki pierwsze.

Guza mózgu zinterprtowałaś perfekcyjnie i to właśnie oznacza- bolesne wspomnienia.

Wózek inwalidzki to poprostu odniesienie do sceny rozstania lub powodu rostania - paraliżujący, zwalający z nóg porostu niemoc. Te schody to poprostu chęć pokazania mu że radzisz sobie doskonale bez niego co potwierdza twoje odczucie odnosnie tego że nie chcesz aby myślał że potrzebujesz jego pomocy (tęsknisz). Ta koleżanka z pracy (nie dosłownie ona ale poprostu symbol kobiety z jego bliskiego środowiska) to moim zdaniem powód waszego rozstania - inna kobieta. To że zjeżdzacie razem po schodach to może poprostu symbolizować zagłębianie się we wspomnieniach zaś ten telefon to porostu symbol jakiejś wiadomości być może ze strony jego rodziny. Pretensje jego matki i przypinanie ci jakiejś choroby to tak jakby do niego dotarło że się o niego rozpytujesz wśród waszych znajomych i połechtało to jego męską dumę - stąd te stwierdzenie że jesteś bardzo chora.

Tak ja widzę ten sen i jak bym miał go zinterpretować w jednym zdaniu: Sen o bolesnych wspomnieniach z rozstania z mężczyzną którego kochałaś.

Pozdrawiam:

Sławomir