Jump to content

Pogrzeb

Guest Ambere

Recommended Posts

Guest Ambere

Zwracam się z prośba o interpretację snu...

Sen o podobnej tematyce -pogrzeb cmentarz snił mi sie wiele razy. Najczęściej jest to pogrzeb mojej mamy (pamiętam od dziecka mnie prześladował i zawsze się bałam że mama umrze :smutny: na szczęście żyje ,ale sen mnie właściwie zaczął niepokoić bo pojawia się często.Ostatnio śnił mi się cmentarz i moja mama pochowana bez trumny klęczałam nad tym "płaskim"grobem ludzie w kaplicy wraz z księdzem przygotowywali sie do pochówku(dziwna kolejność) ja zauważyłam że ziemia sie porusza -mama oddychała! wykopałam ją i pobiegłam do ksiedza informując go o tym że ona żyje.

a dzis...znowu pogrzeb ...cmentarz...duzo ludzi ...podeszłam tam (osoba zmarła to sąsiadka) ktoś mdlał....i tu juz wiecej nie pamiętam.Natomiast co znowu mnie zaniepokoiło ->poszłam do domu rodziców a tam pusto i rozmowy siostry z tatą jak to możliwe że mama umarła -nikt nie mogł zrozumieć dlaczego nie chciała żyć nie walczyła o życie

i jeszcze jedno....pajęczyny mi się sniły -nie wiem czy to było w moim domu czy gdzies indziej ale było ich pełno sciągałam odkurzaczem

Bardzo prosze o pomoc

z góry dziekuje

A.

Edited by Ambere