Skocz do zawartości

Relacja karmiczna- problem


Monique-Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten programik, który dokładnie liczy Drogi Zycia oraz czy są to związki karmiczne..tylko nie rozumiem, jaka to jest karma??

Moja data ur.18.08.1991 Monika Pan to Mirek 10.02.1990 i wychodzi:

 

Zwiazek karmiczny

TAK

 

Osoba pierwsza:

DZ 1/10/19/28/37/46

1PZ 8/17/26

CP 9/18

 

Osoba druga:

DZ 4/13/22/21

1PZ 3/12

CP 1/10

I jak z tego wyczytać jaka karma nas łączy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Mam ten programik, który dokładnie liczy Drogi Zycia oraz czy są to związki karmiczne..tylko nie rozumiem, jaka to jest karma??

Moja data ur.18.08.1991 Monika Pan to Mirek 10.02.1990 i wychodzi:

 

Zwiazek karmiczny

TAK

 

Osoba pierwsza:

DZ 1/10/19/28/37/46

1PZ 8/17/26

CP 9/18

 

Osoba druga:

DZ 4/13/22/21

1PZ 3/12

CP 1/10

I jak z tego wyczytać jaka karma nas łączy???

 

Wasza wspólna karma do przepracowania 19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Userka..mam jeszcze jedno pytanko..bo z innym Panem też wyszla mi ta sama karma tlko 1/19 a tutaj 19/1 to znaczy ze w tym pierwszym przypadku to ja musze odpracować cos...a w drugim ten Pan????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1/19 i 19/1 oznacza to samo, kolejność nie ma znaczenia :). Ty ta karmę masz podwójnie. W drodze życia (DZ), więc musisz popracować nad nią przez całe życie, a bardziej będziesz się musiała skupić nad nią w trzecim punkcie zwrotnym (3 PZ) bo tam wychodzi Ci jeszcze raz, więc w tym czasie bardziej odczujesz ta karmę. Masz ją w drodze życia i punkcie zwrotnym 3. Pokrywają Ci się, co oznacza, że P.Z., a pokrywająca się z liczbą Drogi Życia przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Poza tym 1 w PZ 3 oznacza, że w tym okresie życia po 50 roku życia, więc jeszcze się nie ma tym co za bardzo martwić :P.

Obecnie masz 1 PZ ( do 35 roku zycia u Ciebie)

17/8 Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur." 17/8

II PZ (do 35 do 44 roku zycia)

niekarmiczne 2/11 liczba mistrzowska

w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

III PZ (od 44 - 53 roku życia) - karma 1/19

IV PZ (od 53 do 62) - 1/10 - podobnie jak 1/19 .

 

Macie wspólna jedynkę, co mówi o tym, że Wasz związek był bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty: żądasz sukcesu. Nie liczysz się z uczuciami i zdaniem innych. Potrzebujesz życia w udanym związku i uznania. Dominujesz. Pan: siła woli, elokwentny. Chce spełnić się w pracy. Dąży do stabilnego życia uczuciowego. Zawzięty. Brak uzewnętrzniania się. Naiwny, zazdrosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...