Jump to content

Znak atlantów i pentagram z papiery jak amulety


merki

Recommended Posts

Tylko, że działanie będzie o wiele słabsze. Materiał, wykonanie też się liczy. W każdym z przypadków inaczej płynie i oddziaływuje energia.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj będzie wiele słabsze, ale są pewnie takie znaczki, które akurat na papierze(jako pochodnej drewna/energii ziemi) zadziałają bardzo dobrze. Pisać też można świętym ołówkiem...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zrobionym ze zwęglonych szczątków jakiegokolwiek świętego... inaczej taki ołówek nie ma mocy. (To żart, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

Link to comment
Share on other sites

Swiety olowek Szerszeniu nie ma mocy, jesli go nie zanurzysz o polnocy w ksiezycowa noc w wodzie swieconej, do ktorej przedtem wpusciles krople krwi mowiac - quis asinus aqua turbant :)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zaraz - ja podaje tutaj wersje rytualu z XII-wiecznego Historia Regum Britanniae. ktory wedlug jego autora Geoffreya of Monmouth powstal na podstawie odnalezionych przez niego Prophetiae Merlini.

Historycznosci tego ostatniego chyba nikt nie ma zamiaru podwazac ?

Bo jak wiadomo Merlin byl obok Phillippusa Aureolusa Theophrastusa Bombastusa von Hohenheim, najwiekszym magiem sredniowiecznym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

merki - dla osoby, dla której ten symbol naprawdę coś znaczy nie będzie różnicy w materialne. Zawsze będzie podobnie oddziaływał. To kwestia psychiki. A czy papier jest gorszy? Wcale nie! Śledząc magię starożytną co chwilę napotykamy na zaklęcia, klątwy i uroki tworzone na najpopularniejszym w danym momencie materiale.

Jeśli jednak chcesz poczuć ich mocniejsze oddziaływanie to proponuję odprawienie jakiegoś specjalnie przygotowanego na tę okazję rytuału. W takim wypadku już nie sam symbol, ale zaangażowanie w rytuał wiele zdziałają dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...