Skocz do zawartości

Jest takie miejsce...


Tyr

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek wypoczynkowy, las w pobliżu jezioro. Działa przez jakieś 6 miesięcy w roku (z czego 3 prężnie). Niby nic niezwykłego a jednak...

>kominek, około 20 dzieciaków wiek 10-14 lat. Prowadzący podrywa dzieci do zabawy , dzieci tańczą a patrzący z boku widzą, że kiedy podnoszą ręce ogień w kominku zdecydowanie się wzmaga a kiedy je opuszczają niemal gaśnie

>obozowisko, po ciszy nocnej durze wojskowe namioty typu BT10 stoją ciche i spokojne, kadra czuwa, nie ma wiatru...nagle z jednego z namiotów wypada gromadka obozowiczów i krzycząc z przerażenia biegnie do kadrówki...poły ich namiotu zachowują się tak jakby szarpało je kilku silnych mężczyzn

>domek, późno w nocy jedna z dwóch osób kadry wraca w końcu udać się na zasłużony odpoczynek...ze zdziwieniem stwierdza, że w domku nie ma mającego czuwać nad dziećmi kolegi poszukiwania w okolicy nie dają rezultatów wiec uruchamia się większe siły...po godzinie przez którą 10 osób kadry przetrząsało ośrodek ktoś w końcu wpadł na pomysł udania się na pobliskie łąki...zaginiony leżał w bardzo wysokiej trawie nieprzytomny, na szyi miał spleciony wianek z trawy, nic nie pamiętał nie miał skłonności do lunatykowania

>wieczorna rozmowa przy ognisku, wkradają się tematy "nie z tego świata"...jeden z uczestników zaczyna odczuwać paniczny strach, wszyscy czują spadek temperatury, idą do domku gdzie objawy jeszcze się nasilają, poszkodowany (silnie wierzący katolik) próbuje sie modlić, bezskutecznie...rano zabierają go rodzice ( chłopak miał wtedy 19 albo 20 lat)..sprawa ociera się o kościół (wizyta u egzorcysty)...

 

jest tego więcej ale na razie może wystarczy...z informacji ważnych :

- w okolicy XVI wieku w pobliżu obecnego terenu ośrodka powstało cmętarzysko ofiar czarnej ospy

- w czasie II wojny światowej działająca komórka partyzantów

- w PRL-u obóz dla więźniów politycznych ( ofiary śmiertelne)

- w XIX wieku szpital psychiatryczny

 

pomijając fakt fatalnego doboru miejsca czy sądzicie , że dało by się zrobić coś poza przeciwdziałaniem, jakoś zneutralizować lub chociaż wytłumić to co tam działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miejsce to nie powinno być ani oczyszczane ani neutralizowane, a najlepiej 4km trzymać się z daleka szczególnie jeśli mowa o dłuższym przebywaniu. Co do informacji podanych jako powody nie są one przyczyną zaistniałych zdarzeń, są to tylko następstwa przebywania w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem tam 3 lata :) robstan wszystko jest możliwe ale i tak dzięki za przypomnienie mi o tym :)

Peyotl co do trzymania się z daleka to jest to niestety mało prawdopodobne zwarzywszy na prężnie działający ośrodek wypoczynkowy. Co do informacji o w/w miejscu to ja nigdzie nie napisałem, że są to powody ich występowania prawda.. Jakieś bardziej konkretne pomysły ktoś ?? Ach i dzięki bardzo za zainteresowanie i odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam b dobre rezultaty dalby czakram przepromiennik Zbyszka KOZLOWSKIEGO JA PRZEPROMIENIOWALEM MIEJSCE OFIARNE SATANISTOW www powrotdonatury.net.pl kosztuje ale dziala

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...