Jump to content

Bardzo proszę o interpretacje snu:(


agaaga131

Recommended Posts

Mam prośbe o zinterpretowanie mojego snu z dzisiejszej nocy. A więc mój zmarły narzeczony (6 lat temy) pierwszy raz pzryśnił mi się bardzo realnie....tzn;czułam jak mnie całuje,tuli do siebie i wyglądał na całkiem żywego i bardzo ładnego. Poznałam go równierz z moim mężem i dzieckiem ale i on przywitał się z moim synem i powiedział do niego żebyśmy zostawili mojego męża dla niego:( (mój mąż był jednym z jego przyjaciół) oprócz tego zabierał mi różne rzeczy i moim rodzicom. był najpierw w pięknym garniturze a potem na boso. prosze o jakieś wytłumaczenie tego dziwnego snu bo jakoś czuję się nie swojo. dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Tu są wymieszane dwie rzeczy a minowicie "odwiedziny" zmarłego i twoje odczucia.

To że zmarły narzeczony cię odwiedza to moim zdaniem coś 'normalnego" zaś ta jego zazdrość to twoje odczucia wzgledem niego bo myślę że czasem czujesz się tak jkbyś go "zdradzała"

Pozdrawiam:

Sławwomir

P.s.

Zmarli nigdy nie są o nas zazdrośni zawsze chcą abyśmy byli szczęśliwi w swoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedz jednak w moim odczuciu miał ten sen jakieś wieksze znaczenie. Nie mam wyrzytów sumienia ani nie czuję się w jakiś sposób winna iż związałam się z kim innym. ten sen poprostu był dla mnie jak nie sen tylko jakieś dziwne przeżycie na jawie,naprawdę był tak realny że czym dłużej o tym myślę to wydaje mi się bardziej prawdziwe. napewno nie chodzi tu o zazdrość ponieważ nie układało nam się w związku jakoś szczególnie i była to kwestia czasu kiedy się rozstaniemy, czy mogłabym prosić o jakieś głębsze wtajemniczenie??? naprawde bardzo mi zależy. z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sławomir ma racje pisząc " Zmarli nigdy nie są o nas zazdrośni zawsze chcą abyśmy byli szczęśliwi w swoim życiu " Zgadzam się z tym ze odwiedziny zmarłych w twoim przypadku zmarły narzeczony to jest coś normalnego.

Moim zdaniem zdaniem chyba za duzo obowiązków masz/jesteś tak zajęta / moze nawet czasami nie obecna myślami ze twój zmarły narzeczony pokazuje właśnie w taki sposób abyś zwruciła uwagę/poświeciła wiecej uwagi mężowi i dziecku. Moze jemu chodzi o to ze jak dziś to czy tam to nie zrobisz to nic się nie stanie. Wazna jest rodzina/wasza miłość/ wasze odczucia.

Ja to tak rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

No to w takim razie dziękuję Wam bardzo i jeśli piszecie że to normalne to postaram się zapomnieć o tym śnie i nie zawracać sobie więcej głowy jakimiś moimi przesadami:) naprawdę pomogliście mi niesamowicie. dziękuję,dziękuję,dziękuję:))) pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...