Jump to content

Chłopak


Anulkaaa785

Recommended Posts

hej wszystkim ;) mam prośbe, oczywiście interpretacje snu ;)

ostatni sen wyglądał tak: byłam z przyjaciółką na zawodach(trenuje gimnastyke sportową) i były to gimnastyczne zawody ;) i podoba mi sie pewien chłopak ;) rozmawiamy ze sobą normalnie itp ;) i śniło mi sie własnie ze były te zawody i on też tam był ;) i napisałam wcześniej list do przyjacółki w którym napisałam jej wszystko co czuje do tego chłopaka ! i ona miała ten list ze soba i przechodząc koło niego list jej wypadł. on go podniusł i chciał jej podać. i zapytał sie czy moze przeczytać. ja odróchowo powiedziałam pewnie. potem przypomniałam sobie co było w tym liście... i pobiegłam do niego ale było już za późno... przeczytał!! uśmiechnął sie do mnie ja sie popłakałam i wybiegłamz sali! przyjaciółka za mna i siedłyśmy na ławce i mnie pocieszala. i w pewnym momencie podnosze głowe i stoi on przedemną! już otwiera usta by mi cos powiedzieć i sie budze! i tak już było nie raz ... za każdym razem jak mi sie sni... chce coś powiedzieć i otwiera usta i ja sie budze!!! nie rozumie tego! prosze o pomoc ;*

Link to comment
Share on other sites

Anulka, sen chce odzwierciedlić Twoje obawy i chęci z życia realnego.

Boisz się postawić wszystkiego na jedną kartę i zaryzykować mówiąc mu co czujesz - podejrzewasz, że może się to nieprzyjemnie zakończyć.

Motyw z przyjaciółką - uważaj, aby w najbliższym czasie między Wami nie powstało jakieś spięcie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dzięki ;) Naprawde pomogłaś.... daje mi to wiele do myslenia ;) jesteś wielka jeśli chodzi o sny!!! A jeśli śni mi sie, ze wkońcu sie odzywa i niestety mówi że nie ma wcale ochoty ze mna rozmawiać i w ogóle sie mną nie interesuje to też są moje obawy przed odrzuceniem w świecie realnym??

Link to comment
Share on other sites

Tak, Anulo, owszem. To Twoje obawy, ale sądzę, że jeśli zbierzesz w sobie wiele odwagi i powiesz mu, że go baardzo lubisz to wszystko chyba powinno pójść dobrą drogą.

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...